Zwiastun wideoklipu oraz szczegóły drugiego singla DESDEMONY!

DESDEMONA ujawnia zawartość drugiego singla promującego ich najnowszy album „Endorphins”

Singiel zatytułowany „In Flames”, zapowiada się niezwykle interesująco. W śród artystów, którzy wzięli na warsztat singlowy utwór DESDEMONY znaleźli się m.in.: Chilijska grupa VIGILANTE, znana z doskonałych remixów i współpracy z takimi gwiazdami jak PUBLIC ENEMY, DIE KRUPPS, MINISTRY czy ATARI TANAGE RIOT. Kolejnym artystą na liście DESDEMONY jest legenda niemieckiego post-exper-industrialu, grupa TROUM. Muzycy TROUM używając specyficznego instrumentarium tworzą wielopłaszczyznową i pełną wyjątkowej atmosfery muzykę, którą określają jako dreaming muzak. TROUM z założenia nie pracuje z syntezatorami, samplerami czy komputerowymi źródłami dźwięku i w taki też sposób przygotowali remix „In Flames „ dla DESDEMONY. Kolejni artyści to ukraiński DJ SHAMANIAC, oraz rodzimi H.EXE, GEttNER, PUBLIC-C i ACID PLAN.

Singiel w całości dostępny będzie do darmowego pobrania ze strony wytwórni HALOTAN RECORDS oraz zespołu. Wersję kolekcjonerską na CD, w ilości limitowanej, wydana zostanie również przez HALOTAN RECORDS.

Singlowemu utworowi towarzyszy wideoklip nakręcony przez  studio produkcyjne FACEPALM FICTION. Zwiastun wideoklipu można zobaczyć poniżej:

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.