Zobacz nowy teledysk ANIMATIONS!

Od kilku dni dostępny jest nowy wideoklip grupy ANIMATIONS do utworu “Dawn The Day Before”. To drugi teledysk promujący najnowszy album zespołu “Private Ghetto”, który trafił do sprzedaży w połowie lipca.

„Wybraliśmy Dawn The Day Before, bo to utwór, który stylistycznie, brzmieniowo i klimatycznie nieco odstaje od reszty Private Ghetto. Jednocześnie darzymy go wielkim szacunkiem, bo jest bardzo wymagającym numerem na koncertach! Wideo nagraliśmy w grudniu 2012 roku, czyli de facto ponad pół roku przed premierą Private Ghetto, w jaworznickim Teatrze Sztuk – jednym z najciekawszych miejsc, w których kiedykolwiek graliśmy.” – mówią muzycy.

Niedawno pojawił się też wywiad z zespołem w serwisie Interia.pl – Kuba Dębski (gitara) opowiada szczegółowo o trzeciej płycie zespołu:

http://muzyka.interia.pl/wywiady/wywiad/animations/news/zmiany-na-dobre-wywiad-z-animations,1969657

Najnowsza płyta Animations zatytułowana “Private Ghetto” to pierwszy album nagrany w składzie z Frantzem Wołochem Całość dostępna jest w sprzedaży we wszystkich największych światowych sklepach z cyfrową muzyką (iTunes, Amazon MP3), na profilu Bandcamp zespołu (http://animations.bandcamp.com) oraz najważniejszych serwisach streamingowych (Spotify, WiMP, Deezer). Ponadto zespół udostępnił album w całości na swoim profilu YouTube w postaci specjalnie przygotowanego filmu będącego ‘playthrough’ całego albumu.

Private Ghetto to wynik ponad rocznej pracy zespołu w studio. Trzeci album zespołu, który jest również swego rodzaju trzecim debiutem zespołu, bo pierwszym z Frantzem Wołochem – nowym wokalistą zespołu, oraz pierwszym tak odważnym zwrotem stylistycznym.

Na płycie ostatecznie znalazło się czternaście utworów, z których trzy stanowią interludia pomiędzy pozostałymi jedenastoma piosenkami.
Tracklista prezentuje się następująco:

1. Mellah
2. Morality Failed
3. Silence
4. My Private Ghetto
5. Dawn The Day Before
6. We Are…
7. Generation Zero
8. Internal Chaos
9. Crystal Lies
10. Thieves of Dreams
11. Epiphany
12. Mea Culpa?
13. Wrath
14. halleM

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.