Znamy supporty, które wystąpią na polskich koncertach Suicide Silence!

Z radością informujemy, że znamy już supporty, które będą rozgrzewać publikę przed, jedynymi w Polsce, koncertami amerykańskiej formacji Suicide Silence! W Poznaniu, w klubie Pod Minogą, zagrają Final Sacrifice i Heresy Denied, natomiast we Wrocławiu, w klubie Liverpool, będą to Materia oraz The Sixpounder. Bilety na te koncerty nadal w sprzedaży!

10.08. godz. 20:00
Wrocław (Liverpool)
Bilety: kolekcjonerskie 50 zł http://pwevents.pl/pl/bilety,1,248.html
60 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu)
Do nabycia: Biletomat, Ticketpro, Ebilet, Eventim, Rocky Shop, pwevents.pl
FB: https://www.facebook.com/events/1610236099222549/

11.08. godz. 20:00
Poznań (Pod Minogą)
bilety: kolekcjonerskie 50 zł http://pwevents.pl/pl/bilety,1,249.html
60 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu)
Do nabycia: Biletomat, Ticketpro, Ebilet, Eventim, Carton Shop, CIM, Rock Long Luck, pwevents.pl
FB: https://www.facebook.com/events/406081149563971/

unnamed (5)

 

WROCŁAW 

MATERIA

Od 2007 roku nie zwalniają tempa! Doświadczona kapela ze Szczecinka, która ma na koncie masę koncertów w Polsce i Europie. Grali nawet na festiwalu metalowym w Egipcie czy też na Wacken Open Air, a w Polsce zaliczyli chociażby Woodstock. W 2013 roku wydali swój pierwszy długogrający krążek „Case Of Noise” i od tamtej pory, pomiędzy dużą ilością koncertów, przygotowują się do wydania kolejnej płyty. Świeży materiał jest już nagrany i czeka na wydanie. Jednak kiedy to nastąpi?!

https://www.facebook.com/materia.metal
https://www.youtube.com/user/themateria01

THE SIXPOUNDER
Łącząc kompozycyjne umiejętności Pawła i liryczny talent Phila w 2008 roku powstał projekt The Sixpounder. Brzmienie tego zespołu to swego rodzaju mieszanka rock & rolla i metalu. Dzięki takiej różnorodności Wrocławianie trafiają do bardzo szerokiej publiczności. Przez lata koncertowali w trasie z takimi osobistościami muzycznymi jak: Behemoth, Vader, Decapitated, Acid Drinkers, KAT i dzielili scenę z Motörhead, Soilwork, Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Ihsahn, Despised Icon, Dead By April i wieloma innymi świetnymi zespołami. Na koncie mają album „Going To Hell? Permission Granted!”, który przyjął się bardzo dobrze wśród słuchaczy. Teraz planują nagrać jeszcze większy, szybszy i mocniejszy album. Liczymy, że się to uda jak najszybciej!

 

POZNAŃ

FINAL SACRIFICE

Lokalni wyjadacze, którzy mają na swoim koncie już sporo koncertów. Po ukształtowaniu się składu w 2010 roku zespół zaczął koncertować na terenie całego kraju, jak również w Niemczech oraz w Czechach. Po wydaniu długo oczekiwanej EPki „Aspirations & Endeavours” dzielili scenę z takimi zespołami jak: For The Fallen Dreams, Showbread, No Bragging Rights, Dream on Dreamer, My Autumn, HATE, Betraying The Martyrs czy In Hearts Wake. We wrześniu 2012 wraz z czeskim Momma Knows Best odbyli jedenastodniową trasę po wschodniej Europie, grając koncerty w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii i na Węgrzech. Zimą 2013 roku wydali nowe EP zatytułowane „Follow”, ukazujące bardziej melodyjne oblicze muzyczne, które spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród słuchaczy.

https://www.facebook.com/finalsacrifice
http://www.finalsacrifice.bandcamp.com/

HERESY DENIED

Powstałe 3 lata temu Heresy Denied łączy nowoczesną odmianę death metalu ze staro szkolnym, bezkompromisowym graniem. W swojej twórczości zespół nawiązuje do czołowych przedstawicieli gatunku ekstremalnego metalu jak i kapel, które zdefiniowały jego nową odmianę. W ich muzyce nie brakuje ciężkich breakdownów, połamanych riffów, akustycznych przejść jak i energicznych, mięsistych partii gitarowych. Zespół ma zamiar wydać pod koniec roku 2015 swoją pierwszą, pełnowymiarową płytę, którą zapowiada ich pierwszy singiel „Deny Your Heresy”.

https://www.facebook.com/HeresyDenied
https://heresydenied.bandcamp.com/

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.