Zmywanie naczyń, Złota Płyta, … Sprawdź jak Hunter przyłączył się do aukcji WOŚP!

Hunter od lat wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku oprócz trzech koncertów (Żyrardów/Studio TVP/finał pod Pałacem Kultury i Nauki) grupa wspomoże ją również za pośrednictwem internetowych aukcji.

Nie lubisz zmywać naczyń? Ta aukcja jest dla Ciebie! Najbardziej nietypowa licytacja na rzecz WOŚP, czyli “Drak, Królikowski, Meller, Owsiak – pozmywają Ci naczynia” Aukcja zawiązała się podczas spotkania w DD TVN w sobotę 4 stycznia 2014 i cieszy się niesamowitym zainteresowaniem.

http://aukcje.wosp.org.pl/drak-krolikowski-meller-owsiak-pozmywaja-ci-naczynia-i895277

Sam(a) zmywasz swoje naczynia i wolisz wylicytować jakiś przedmiot? Zawalcz o pierwszą Złotą Płytę przyznaną zespołowi za album “Królestwo” (2013), która została wręczona grupie na Przystanku Woodstock 2013.

http://aukcje.wosp.org.pl/hunter-zlota-plyta-krolestwo-i913603

A może chcesz stać się posiadaczem gitary z Przystanku Woodstock? Niepowtarzalny gitarowy projekt, specjalnie na Woodstock, stworzył Szymon Chwalisz – malarz, grafik wykorzystujący technikę aerografu. Design przedstawia artystów, którzy zagrali w sierpniu w Kostrzynie nad Odrą, w tym m.in. Pawła ‘Drak’ Grzegorczyka – lidera zespołu.

http://aukcje.wosp.org.pl/niezwykla-woodstockowa-gitara-i838915

12 stycznia,pod hasłem „Na ratunek”, po raz 22. odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane fundusze posłużą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.