Zapraszamy na „sSay You’ll Haunt Me Shows”!!!

Imagine Create Produstions zaprasza na 2 mocne koncerty pod hasłem „Say You’ll Haunt Me” do Ciemnej Strony Miasta (Wrocław) oraz Gliwic (Czerwona Cegła).

Koncert Wroclaw i Gliwice 09 2015
Zagrają:

Kac Escape

Zespół Kac Escape powstał w styczniu 2010 roku, w Łazach (koło Zawiercia). Początkowo liczył 4 członków: Grzegorz „Sumo” Białas (gitara), Mariusz Mortas (perkusja), Michał „Longin” Sarecki (wokal) oraz Radosław Wołyniec (bas). Po pierwszym koncercie do składu dołączył Bartek Mortas poszerzając instrumentarium o gitarę solową.
Pierwsze próby odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, gdzie zespół pracował jedynie nad autorskimi utworami, całkowicie rezygnując z grania coverów. Twórczość zespołu to połączenie punk rocka oraz hard coru, z metalem. Inspiracją do tworzenia muzyki są zespoły tj. Post Regiment, Slipknot, Stone Sour, Korn, Sepultura czy Machine Head.
W 2014 roku zespół po raz pierwszy wystartował w przeglądzie kapel rockowych w Zawierciu gdzie zajął I miejsce. Kolejnym sukcesem było zajęcie II miejsca na V Art Festiwal w Częstochowie w kategorii „Metalizacja dźwięku”, oraz wytypowanie zespołu do „finałowej czwórki” Jura Rock Festiwal, spośród przeszło 60 kapel zgłoszonych z całej Polski.
Z początkiem roku 2015 stanowisko nowego basisty obejmuje Krzysiek.

FB: https://www.facebook.com/KACESCAPE

ANTIcuerpo

Polska grupa rockowa powstała w Bielsku, występująca obecnie jako kwartet, sporadycznie jako trio. Trzon grupy stanowią gitarzysta Żuku, perkusista Mały oraz basista Placek, wspierani przez kilkakrotnie zmienianych wokalistów. Od 2012 za teksty i wokal odpowiedzialny jest Karol.

Początki zespołu sięgają 2005 roku, kiedy w wyniku zawirowań personalnych kończy działalność grupa CRIMSON EYE. Trzech muzyków tamtego składu (gitara/perkusja/wokal) zdecydowała się kontynuować granie pod nową nazwą – ANTIcuerpo. W tym czasie zespół był wspierany wokalnie przez Miłosza, występującego później w cieszyńskim AD/HD.
Muzyka grupy początkowo określana jako hard&heavy z czasem uległa zmianom, stała się nieprzewidywalna, często improwizowana, co nie pozwala jednoznacznie jej skategoryzować. Grupa czerpie z bogatej tradycji ciężkiego, gitarowego grania oraz jest oddany idei DIY. Dotyczy to sfery rejestrowania muzyki, jak i projektowania szaty graficznej albumów, plakatów itp. ANTIcuerpo zarejestrowało kilka nagrań demo. Aktualnie pracuje nad nowym materiałem.

https://pl-pl.facebook.com/anticuerpo.band
http://anticuerpo.bandcamp.com/releases
http://band.pl/anticuerpo

Lifephobia

Wrocławska kapela groove metalowa – to nie tylko kawał ciekawego metalowego grania… To zespół łączący ludzi o szerokich horyzontach muzycznych (od metalu po jazz) i dwa pokolenia muzyków. To niezwykle połączenie energii pierwotnego thrash metalu z młodzieńczą fantazją nowoczesnych odmian ostrego grania!

Formacja założona w 2010r ma na koncie debiutancki krążek „LIFEPHOBIA” wydany w 2014r. Kolejny album ukaże się pod koniec roku 2015.

http://www.lifephobia.net/
https://www.facebook.com/Lifephobia

Wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/859426910761824/ (Wrocław, Ciemna Strona Miasta)

https://www.facebook.com/KACESCAPE (Gliwice, Czerwona Cegła)

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.