Zapraszamy na Say You’ll Haunt Me Shows

Imagine Create Produstions zaprasza na 2 mocne koncerty pod hasłem „Say You’ll Haunt Me” do Ciemnej Strony Miasta (Wrocław) oraz Gliwic (Czerwona Cegła).

Koncert Wroclaw

Mamy przyjemność przedstawić nowy skład wrocławskiego koncertu:

Kac Escape

Zespół Kac Escape powstał w styczniu 2010 roku, w Łazach (koło Zawiercia). Początkowo liczył 4 członków: Grzegorz „Sumo” Białas (gitara), Mariusz Mortas (perkusja), Michał „Longin” Sarecki (wokal) oraz Radosław Wołyniec (bas). Po pierwszym koncercie do składu dołączył Bartek Mortas poszerzając instrumentarium o gitarę solową.
Pierwsze próby odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, gdzie zespół pracował jedynie nad autorskimi utworami, całkowicie rezygnując z grania coverów. Twórczość zespołu to połączenie punk rocka oraz hard coru, z metalem. Inspiracją do tworzenia muzyki są zespoły tj. Post Regiment, Slipknot, Stone Sour, Korn, Sepultura czy Machine Head.
W 2014 roku zespół po raz pierwszy wystartował w przeglądzie kapel rockowych w Zawierciu gdzie zajął I miejsce. Kolejnym sukcesem było zajęcie II miejsca na V Art Festiwal w Częstochowie w kategorii „Metalizacja dźwięku”, oraz wytypowanie zespołu do „finałowej czwórki” Jura Rock Festiwal, spośród przeszło 60 kapel zgłoszonych z całej Polski.
Z początkiem roku 2015 stanowisko nowego basisty obejmuje Krzysiek.

Linki:
https://www.facebook.com/KACESCAPE

Endline

Początek działalności zespołu można uznać 2014 rok, kiedy po serii zmian i różnych doświadczeń utworzył się nowy skład. Ich muzyka to połączenie metalcore/heavy metal/melodic hardcore.Za Ich pierwszy sukces można uznać kwalifikację do drugiego etapu festiwalu Emergenza. Obecnie Endline zamierza zaprezentować się szerszej publiczności. W planach koncerty, także kolejne nagrania w studio. Zespół ma wiele muzycznych planów oraz celów do osiągnięcia, które konsekwentnie starają się zrealizować.

Linki:
https://www.facebook.com/EndlineOfficialPL

 
Lifephobia

Wrocławska kapela groove metalowa – to nie tylko kawał ciekawego metalowego grania… To zespół łączący ludzi o szerokich horyzontach muzycznych (od metalu po jazz) i dwa pokolenia muzyków. To niezwykle połączenie energii pierwotnego thrash metalu z młodzieńczą fantazją nowoczesnych odmian ostrego grania!

Formacja założona w 2010r ma na koncie debiutancki krążek „LIFEPHOBIA” wydany w 2014r. Kolejny album ukaże się pod koniec roku 2015.

Linki:
http://www.lifephobia.net/
https://www.facebook.com/Lifephobia

Vigil

Zespół VIGIL powstał w kwietniu 2014 roku z inicjatywy doświadczonych wrocławskich muzyków, którzy chcieli wprowadzić nowa jakość na polskiej scenie metalowej.

Muzyka VIGIL to klasyczne, ciężko brzmiące riffy w nowoczesnym wydaniu, przy asyście wokalu o szerokiej barwie i intensywności.

https://www.facebook.com/vigilpl

Wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/859426910761824/
(Wrocław, Ciemna Strona Miasta)
https://www.facebook.com/KACESCAPE (Gliwice, Czerwona Cegła)

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.