Zapraszamy na Metal Obsession!

Zapraszamy 26.10 wszystkich maniaków mocnego grania do Klubu Harenda w Warszawie! Dla każdego coś się znajdzie 😉 Startujemy od 18.00, wejście jest po 10zł.

Koncert rozpocznie progresywnie Relayer (https://www.facebook.com/relayerband). Jak to mówią o sobie: „Relayer” (wym: rɪleɪer) może znaczyć „przekaźnik”. Może być to urządzenie, obiekt wysyłający sygnał wszędzie i do wszystkich. Gramy muzykę, której nie tylko się słucha, ale która ma oddziaływać pozytywnie i wywoływać impresje odległych zjawisk i miejsc.

Kolejnym zespołem, który zagości na scenie będzie katowicki As Night Falls (https://www.facebook.com/asnightfallsband). Będzie to pierwsza wizyta symfoniczno- metalowej kapeli w Warszawie. Zespół zaprezentuje m.in. utwory z najnowszej EP „From Grace To Oblivion”, którą można posłuchać m.in. na stronie: http://asnightfallsband.com/ . Kto lubi damski wokal z epickimi klawiszami i mocnymi riffami- to koniecznie musi posłuchać i zobaczyć na żywo!

Coraz to szybszym tempem dochodzimy do następnego zespołu: Frost Commander (https://www.facebook.com/frostcommander/info). Na chwilę obecną zespół szlifuje materiał, który trafi na pełnowymiarowe wydawnictwo ,a zapowiedzią jego jest singiel wydany w lutym br. zatytułowany Destination Unknown i regularnie gra koncerty w całej Polsce. Przez ostatnie dwa lata zespół dzielił scenę z takimi zespołami jak: STEELWING(Szwecja), SKULL FIST(Kanada) Hunter, Turbo, Jelonek, Dragon’s Eye, Lostbone i wiele innych..

Zwieńczeniem koncertu będzie występ Visions of Tondal (https://www.facebook.com/VisionsOfTondal/info ) reprezentujący Avant – Garde Metal. W księdze pierwszej La Divina Commedia Dante opisuje piekło jako miejsce spowite bezgraniczną ciemnością nasyconą diabelskim skowytem. Visions of Tondal jest tą ciemnością i tym skowytem. Członkowie zespołu pojmują muzykę jako szaleństwo – chorobę duszy, dlatego łączą w swojej twórczości elementy skrajnie od siebie różnych gatunków, uzyskując kompozycje wypełnione pełną gamą emocji, energii i napięć.

Mało wam? Więcej dostaniecie 26.10 w Harendzie 😉 Zapraszamy!

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/582945991816673/?ref=22

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.