Zapraszamy na Dark Sounds Festival 2016!!!

SynthNoir Booking & Promotion & Dark Asylum Team zapraszają na DARK SOUNDS FESTIVAL 2016!!

Już w sobotę 25.06 zapraszamy do Poznania na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne tego roku!! Wystąpią przed Wami znane i cenione zespoły reprezentujące mroczne i klimatyczne elektroniczne brzmienia!!

Szwedzka legenda Synth Pop/Future Pop/EBM – COVENANT, norweski duet Dark Noir – ELECTRO SPECTRE, niemiecko-hiszpański projekt MONDTRÄUME oraz polski duet electro-industrialowy – DARK SIDE EONS!!

Po koncertach AFTER PARTY do rana, który poprowadzi uznany DJ’ski duet: Alex Hunter (Dark Asylum Team/Łódź) oraz James (Back to the Violator/Warszawa).

Oprawą wizualną imprezy zajmie się VisualRage.

12597117_563935083770756_945201818_o

DARK SOUNDS FESTIWAL 2016 – Dark Independent Festival!
Sobota, 25.06.2015
Eskulap Akademickie Centrum Kultury, ul. Przybyszewskiego 35. POZNAŃ

Bilety:
95 zł – Przedsprzedaż, cena promocyjna (limitowana ilość biletów)
115zł – Przedsprzedaż
130zł – W dniu imprezy.

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!!

COVENANT – szwedzka legenda sceny Dark Independent obracająca się w klimatach Synth Pop, Future Pop, EBM. Albumy takie jak Sequencer, Europ czy United States Of Mind na dobre wpisały się już w kanon gatunków electro/EBM. Tego wieczoru Covenant zaprezentuje Wam przekrój brzmień ze swojej 30 letniej kariery. Nie zabraknie największych przebojów zagranych z niezmienną dla tego zespołu energią i pasją, a hipnotyzujący Eskila Simonssona gwarantuje niesamowite doznania wokalne.

ELECTRO SPECTRE – wschodząca gwiazda norweskiej sceny electro określająca swoją twórczość jako Dark Noir. Duet z Olso w skład którego wchodzą: Isak Rypdal i Alexander Bjørneboe. W 2009 roku przebojem wbili się na norweski rynek debiutanckim albumem Watch It All Turn. W tym roku swoją premiere miał piaty juz studyjny album Norwegów – Beautifil Lie. Podczas poznańskiego koncertu z pewnością nie zabraknie starych i dobrze znanych przebojów jak i nowych kompozycji. Będzie to nie lada gratka dla fanów klimatycznych – synthowych brzmień.

MONDTRÄUME – niemiecko-hiszpański duet, w skład którego wchodzą Pikotto Vond Mond oraz Damasius Venys, którzy swoją muzyczną karierę rozpoczęli w 2010 roku. Prezentują niesamowitą mieszankę Synth Pop, Future Pop oraz alternatywnej elektroniki. W 2014 roku światło dzienne ujrzał ich debiutancki album Empty wydany nakładem Alfa Matrix, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem fanów. Będzie to ich pierwszy koncert w Polsce i jesteśmy przekonani, że pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia.

DARK SIDE EONS – duet z Katowic, który z roku na rok coraz silniej ugruntowuje swoją pozycję na polskiej scenie Dark Independent. Leszek „Morph” Trzaska (wokal, gitara, kompozycje) i Kasia „Moonskin” Trzaska (syntezator, programowanie) prezentują niesamowicie energetyczną i klimatyczną mieszankę electro-industrialu, dark wave i electro wave. Podczas poznańskiego koncertu zespół zaprezentuje swój najnowszy materiał, będący przejmującym i porywającym konceptem muzycznym oraz lirycznym. Nowy materiał oficjalnie ujrzy światło dzienne już w tym roku.

Organizatorzy:

SynthNoir Booking & Promotion
Anna Butkiewicz
synthnoirbooking@gmail.com
603230562

Dark Asylum Team
Alex Czichos
alex.darkasylumteam@gmail.com
697352892
'

Event FB: https://www.facebook.com/events/1511101802526463/

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.