Zapraszamy na ciężką jesień w Klubie U Bazyla!

Klub U Bazyla to od kilkunastu lat dobrze znane miejsce wśród fanów wszelkiej maści gitarowych brzmień. Pomieszczenia starej fabryki niedaleko Starego Rynku, a w nich klub o niepowtarzalnej atmosferze. Od hard rocka po black metal – każda szczera gałąź muzyki wydobywanej z przesterowanej gitary znajdzie tam swoje miejsce, jak i oddaną publikę.

Doskonale o tym wiemy, więc w naszej koncertowej ofercie na zbliżające się chłodne, mroczne i nieprzyjemne dni, nie może zabraknąć dźwięków z rejonów gitarowej ekstremy.

Pierwszym ciosem jest – jedyny w naszym kraju – przystanek trasy ‘Sepulchral Doom Over Europe’. Niemieckie Necros Christos i angielskieGrave Miasma łączą swe siły i wyruszają w prawie trzytygodniową trasę, która dla tych pierwszych może okazać się ostatnią, ponieważ od jakiegoś czasu krążą pogłoski o rychłym rozwiązaniu zespołu. Natomiast śmierć-metalowcy z Londynu wydali na świat długo oczekiwaną debiutancką płytę, której było można posłuchać m.in. na opiniotwórczym portalu Pitchfork. Skład ten uzupełni polski Bestial Raids – zespół z powodzeniem koncertujący na całym świecie u boku największych czcicieli kultu z Ross Bay.

NECROS CHRISTOS, GRAVE MIASMA i BESTIAL RAIDS już 11. października!
BILETY tutaj: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,109.html

Ledwie tydzień później wystąpi legenda polskiego metalu – Kat & Roman Kostrzewski. Czy komukolwiek trzeba ich przedstawiać? Czy trzeba przypominać niepowtarzalne teksty Romana? Tym razem wystąpią w Poznaniu w repertuarze z okazji osiągnięcia chrystusowego wieku. Nie da się ukryć, że koncert Kata, zarówno dziś, jak i przed laty, to święto dla fanów w wieku od 5 do 55 lat i jesteśmy pewni, że ich gardła wykrzyczą tego wieczoru wiele klasyków, zaśpiewają katowskie ballady, a i tak będą domagać się więcej!

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI zagra w sobotę, 19. października!
BILETY tutaj: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,117.html

Natomiast ponurym, sobotnim popołudniem, 16. listopada, scena u Bazyla zadrży pod nogami muzyków z najdalszych zakątków globu. Wystąpi Potężna Bestia ze Wschodu czyli Impiety z Singapuru – od dwóch dekad najbardziej rozpoznawalny zespół z wschodniej Azji, Ragnarok z Norwegii – rasowi black metalowcy, promujący najnowszy krążek ‘Malediction’ oraz legenda i jeden z najbardziej bezkompromisowych zespołów death metalowych na świecie – amerykańskie Incantation!

INCANTATION, RAGNAROK, IMPIETY w sobotę, 16. listopada!
BILETY tutaj: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,118.html

Bilety na wszystkie koncerty P.W. Events są dostępne również w sieciach Eventim, Ticketpro, eBilet oraz sklepach Empik, Media Markt i Saturn.

fb.com/klub.u.bazyla
fb.com/agencjapwevents 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.