Zapraszamy na „Rock nad Notecią”

Już 12 października miłośników Nakielskiej Sceny Muzycznej, a przede wszystkim fanów ciężkiej muzyki nie pozbawionej klimatu czeka prawdziwa gratka. Tego dnia wSali Kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury przy Mickiewicza 3 deski sceniczne dzielić będą dwa zespoły z Bydgoszczy: ALHENA i Egoistic, a zwieńczeniem wieczoru będzie koncert jednego z największych odkryć polskiej sceny rockowo-metalowej – stołecznego Tides From Nebula!

Imprezę o godz. 18:00 rozpoczną panowie z metalowego Egoistic, którzy w Nakle promować będą swój nowy drugi album„Sacramental Devotion”. W ich koncertowym secie nie powinno również zabraknąć kawałka, do którego niedawno powstał teledysk, czyli „Nothing But The Shame”.

Jako druga pojawi się formacja ALHENA z nakielanką Martą Bejmą na wokalu. Muzyka bandu oscyluje wokół ambitnego rocka i metalu o zacięciu progresywnym, gotyckim, a nawet symfonicznym.

No i wreszcie niewątpliwa gwiazda wieczoru, gwarancja najwyższej klasy doznań muzycznych – instrumentalny kwartet z Warszawy Tides From Nebula! Członkowie zespołu zaplanowali właśnie w Nakle nad Notecią wyjątkowy występ, tzw. „warm up show”, w trakcie którego po raz pierwszy będzie można zobaczyć oprawę sceniczną przygotowaną specjalnie na listopadową trasę po całej Polsce. Miłośnicy dobrych, ambitnych dźwięków po prostu muszą tego wieczora pojawić się w NOKu!
Koncerty w ramach cyklu „Muzyka nad Notecią” realizowane są przez Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z programu Ryby na lata 2007-2013.

Więcej informacji na temat cyklu „Muzyka nad Notecią”, w ramach którego odbędą się koncerty ROCK nad Notecią,REGGAE nad Notecią, POP nad Notecią, ALTERNATYWNA nad Notecią oraz FOLKLOR nad Notecią: www.facebook.pl/muzyka.nad.notecia.
WSTĘP NA WSZYSTKIE KONCERTY JEST BEZPŁATNY!

Koncerty w ramach cyklu „Muzyka nad Notecią” realizowane są przez Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z programu Ryby na lata 2007-2013.
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.