Wielki powrót Corruption!

Corruption powraca w doskonałej formie! Już 9 czerwca ukaże się siódma studyjna płyta zespołu, „Devil’s Share”.

 

Ze swoim najnowszym krążkiem mistrzowie stoner metalu wracają pod skrzydła Metal Mind Productions, basista i lider formacji, Piotr „Anioł” Wącisz tak komentuje współpracę z wytwórnią:

 „Nagraliśmy dla MMP trzy albumy, zarejestrowaliśmy DVD i zagraliśmy historyczny koncerty z Deep Purple. Cieszę się, że znów będziemy mogli współpracować z wytwórnią, której Corruption niewątpliwie zawdzięcza istnienie i rozwój. Mam nadzieję, że premiera nowego albumu „Devil’s Share” będzie naszym wspólnym sukcesem i powodem do świętowania 🙂 Dla mnie osobiście to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ udowodni, że Corruption, którym kieruję, wciąż się rozwija dzięki nowym znakomitym muzykom, z którymi dane jest mi grać 🙂 Dani, Rutkoś i Vincent – Dziękuję!!!”

Płyta została nagrana w warszawskim Sound Division Studio (marzec 2014), a obecnie jest miksowana i poddawana masteringowi w Heinrich House Studio (kwiecień 2014). Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem i uchem Filipa Heinricha Hałuchy (Vesania, Decapitated, Rootwater).
 
Więcej informacji – wkrótce!
 

Skład zespołu:
Piotr „Anioł” Wącisz – bass, backing vocals
Daniel „Dani” Lechmański – guitars, lead vocals
Piotr „Rutkoś” Rutkowski – guitars, lead vocals
Bartek „Vincent” Gamracy – drums

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.