VICTORIANS – Aristocrats’ Symphony prezentuje debiutancki album „Revival”! Posłuchaj pierwszego utworu z płyty!

Pochodzący z Bielska-Białej zespół Victorians – Aristocrats’ Symphony już 26 października zadebiutuje płytą zatytułowaną “Revival”.
Muzycy przygotowali 10 utworów z pogranicza muzyki symfonicznej, gotyckiej i metalowej.

 

Materiał na debiutancką płytę powstał przełomie czerwca i lipca w częstochowskim MP Studio, pod czujnym okiem (i uchem) Mariusza Piętki, który współpracował z takimi zespołami jak Sabaton, Pathfinder czy Cristal Viper.
Zespół VICTORIANS zarejestrował 10 niepowtarzalnych kompozycji. Za sesję zdjęciową odpowiada Katarzyna Niwińska. Na stronie zespołu można znaleźć wszystkie zdjęcia z tej sesji – http://www.facebook.com/victorians.band/photos_stream,

Krótki film dokumentujący pracę w studio:

Do promocji albumu wybrano singiel “In The End”, który można odsłuchać w serwisie Soundcloud –http://soundcloud.com/utis-aristocrat/in-the-end.
“Revival” jest już przedpremierowo dostępny w iTunes – https://itunes.apple.com/us/album/revival/id567178111 natomiast 26 października do sprzedaży trafi fizyczne wydanie w formacie digipak.

 

Victorians to coś więcej niż muzyka, to również niepowtarzalny image! Sam zespół przyznaje, że jest to urzeczywistnienie fantazji, które drzemią w każdym z nas, choć nie w każdym te same, i najchętniej nosiliby się tak na co dzień. Victorians nie ukrywa swoich fascynacji kulturą artystyczna XIX wieku i jej spuścizną, co fani będą mogli odczuć podczas koncertów promujących debiutancką płytę – pierwszy z nich już w najbliższy piątek 19.10 w krakowskim klubie Kwadrat u boku JELONKA

 
Więcej informacji:
http://www.facebook.com/victorians.band
http://victorians.pl/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.