„Unity” – międzynarodowa premiera klipu Manipulation!

Pochodząca z Gołdapi deathmetalowa formacja Manipulation doczekała się światowej premiery swojego najnowszego klipu zrealizowanego do utworu „Unity” z płyty „Passion”. Dostępny już wszędzie teledysk miał swoją premierę w BlankTV, jednym z największych, niezależnych wideo kanałów internetowych na świecie

– Cieszymy się, że udało nam się zainteresować twórczością Manipulation BlankTV – mówi Rado.Slav., gitarzysta Manipulation. – Klip do „Unity” to kolejny krok promujący wydaną w ubiegłym roku płytę „Passion” i myślę, że również jeden z ostatnich, gdyż już jesienią wchodzimy do studia, by rozpocząć pracę nad następnym krążkiem. Zbieramy genialne recenzje tego klipu oraz utworu „Unity” z całego świata, mam nadzieję, że przypadnie do gustu i polskim słuchaczom – dodaje muzyk.

Ostatni album grupy Manipulation, czyli płytę „Passion” promuje także klip do utworu „Infinite Anguish” oraz lyric video do utworu „Sound Of Fall”.

Zespół Manipulation powstał 11 września 2001 roku w Gołdapi. Już jeden z pierwszych koncertów formacji został wydany jako „Live in Kotłownia”. Przez ostatnich 13 lat zespół dużo koncertował, ma na koncie liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte na przeglądach i festiwalach w całej Polsce. Manipulation ma w swoim dorobku jak dotąd demo „Promo 2005”, nie wydaną oficjalnie płytę „The Future Of Immortality” (2006), EP-kę „Resurrection” (2011), płytę „Passion” (2013) oraz udział na wydanym w USA splicie „Gods Of Guts – Tribute To Carcass”. W październiku 2014 Manipulation wchodzi do studia rejestrować trzeci długogrający album.

Więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/manipulation.net
YouTube: http://www.youtube.com/user/ManipulationOfficial
SoundCloud: https://soundcloud.com/manipulation-pl
ReverbNation: http://www.reverbnation.com/manipulation4
Label Website: https://www.facebook.com/VultureRecords
Sklep: http://manipulation.8merch.com/services/store

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.