Trzecia filmowa odsłona nowej płyty Cochise!

"The sun also rises for unicorns", nowa studyjna płyta białostockiego zespołu Cochise, ukazała się na początku października. A dziś do sieci trafia trzeci promujący go teledysk. Klip „The boy who lived before” można obejrzeć na oficjalnym kanale Metal Mind Productions w serwisie YouTube: 

Teledysk wyreżyserowała Laura Kielar, za zdjęcia odpowiedzialny był Jarosław Całko.

W związku z wydaniem płyty "The sun also rises for unicorns", zespół promuje nowy materiał serią koncertów. W najbliższym czasie zagrają w następujących miastach:

21.11 Warszawa – Jaś i Małgosia

11.12 Krotoszyn – Krotoszyński Ośrodek Kultury

12.12 Gomunice – Bogart

26.12 Białystok – Fama

Cochise - The sun also rises for unicorns[1] (2)

Przypomnijmy, "The Sun Also Rises For Unicorns" to następca znakomicie przyjętej płyty „118”. Nowy materiał zarejestrowano późną wiosną w studiu "Rolling Tapes", a wokale dograno w białostockim studiu "Nagrywatornia". Jak o płycie mówi Paweł, wokalista zespołu: "…jest pełna pytań, smutku, niepokoju i nostalgii. Nie brak w niej także siły, buntu, radości, miłości i dumy. Wiele tu utopijno-romantycznych wizji świata z odrobiną szaleństwa i gniewu. To płyta o wyjątkowych jednostkach, wrażliwych i pełnych namiętności lecz często, apatycznych, amoralnych, zamkniętych w sobie i wycofanych". Muzycznie album "The sun also rises for unicorns" jest kontynuacją tego, co do tej pory Cochise nagrał. "Mamy nadzieję, że ta płyta to krok do przodu i naturalny rozwój zespołu. Zawiera zarówno mocne, szybkie utwory, jak i lżejsze, bardziej łagodne piosenki. Ich wspólnym mianownikiem jest Cochise" – mówi Wojtek, gitarzysta zespołu.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.