Trivium w Polsce dwa razy !!

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty melodyjno thrash-metalowego zespołu Trivium. Amerykanie przyjadą 11 sierpnia do warszawskiej „Progresji”, a dzień później udadzą się do Krakowa na występ w klubie „Kwadrat”.

TRIVIUM (USA) Melodyjny Thrash / Heavy-Metal

Metalcore się kończy? Thrash i heavy metal nie mają się najlepiej? To może połączyć te gatunki? Być może tak rozumował niezwykle utalentowany gitarzysta, wokalista i kompozytor Matt K. Heafy, gdy zakładał w 2000 roku Trivium. A nawet jeśli takich dywagacji nie było, Amerykanin z Florydy dzięki umiejętnemu połączeniu krzykliwości metalcore’a, thrashowego młócenia z ciężarem i melodyką heavy odniósł ogromny sukces, liczony w ponad milionie sprzedanych płyt na świecie i koncertami na największych imprezach u boku legend mocnej muzyki. Trivium wciąż promuje wydany w 2011 roku świetny krążek „In Waves”, ale Matt z kolegami już pracują nad jego następcą, który ma nosić tytuł „Vengeance Falls”. Być może w Polsce fani będą mieli okazję usłyszeć jakieś pochodzące z niego kawałki. Na pewno nie zabraknie kilerów z „Ascendancy”, „The Crusade” i „Shogun”, co jest wystarczającym powodem, aby pojawić się na koncercie.

http://www.trivium.org/
http://www.facebook.com/TriviumOfficial

Frontside (Polska) Metal-Core

Jeden z najlepiej śpiewających po polsku zespołów metalowych, laureaci Fryderyka za wydany w 2002 roku album „I odpuść nam nasze winy”. Sosnowiecki Frontside, któremu niezmiennie przewodzi gitarzysta Mariusz „Demon” Dzwonek, to już instytucja na scenie rodzimego ekstremalnego grania. Grupa wspaniale łączy metal core z death metalem, tworząc zabójczą mieszankę o nazwie deathcore. Frontside w Polsce koncertuje regularnie. Występował też poza granicami ojczyzny (m.in. Wielka Brytania, Irlandia, Ukraina). Ostatnia płyta w dorobku Frontside to „Zniszczyć wszystko” z 2010 roku, ale sosnowiczanie przygotowują już nowy krążek.

http://www.frontsiderocks.com/
https://www.facebook.com/frontsideofficial

Zagrają:

TRIVIUM (USA) Melodyjny Thrash / Heavy-Metal + Frontside (Polska) Metal-Core

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a
Data: 11 sierpnia 2013 (niedziela)

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Data: 12 sierpnia 2013 (poniedziałek)

Zaprasza Knock Out Productions. 

http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.