Tides from Nebula i Vidian w Estradzie już w niedzielę!

Już w niedzielę do bydgoskiego klubu Estrada StageBar po raz kolejny zawita formacja Tides from Nebula. Ta post rockowa formacja jest prawdziwym fenomenem polskiej sceny. W 6 lat nagrali 3 płyty oraz zawojowali zagraniczne rynki. Regularnie koncertują po całej Europie, a niedawno – jako pierwszy instrumentalny zespół rockowy – odwiedzili Indie.

W czym tkwi ich fenomen? W zjawiskowych koncertach. Czterech muzyków wciąga słuchacza w niesamowitą podróż po świecie magicznych dźwięków. Prawdą jest, iż Tides from Nebula swoje prawdziwie oblicze pokazują dopiero występując na żywo. To wtedy kumulują się emocje, które z siłą atomowej bomby przekazane zostają słuchaczom. Ten koncert po prostu trzeba zobaczyć.

„Oto pojawili się ludzie młodzi, zdolni, kipiący od pomysłów(…)”
WE ARE FROM POLAND

„Mało jest chyba obecnie w naszym kraju zespołów, które grają tak zaangażowane koncerty jak oni. Sprawiali wrażenie niezwykle przeżywających grane przez sobie utwory, swoim zachowaniem, choreografią i przede wszystkim generowanymi przez siebie dźwiękami wręcz hipnotyzowali publikę.”
“GITARIST MAGAZINE”


„Wszystko się zgadzało – pomysły, wykonanie, brzmienie, nawet oprawa sceniczna. (…) Na chwilę, na minutę albo pięć, zapomniałem, po co tu przyjechałem, zapomniałem, że to konkurs, a ja jestem w jury. Po prostu cieszyłem się muzyką.” ”
JAROSŁAW SZUBRYCHT

Jako support wystąpi bydgoska formacja Vidian. Zespół kończy obecnie prace nad swoją drugą płytą. W tym roku zostali niezwykle ciepło przyjęci na festiwalu MuszlaFest. Muzyka Vidian to połączenie ciężkich brzmień, przestrzennych melodii oraz specyficznego klimatu, pełnego emocji oraz szaleństwa.

Bilety w cenie 30/35zł dostępne w klubie oraz w Cartridge World (ul. Dworcowa 66).
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.