THY ART IS MURDER – australijska gwiazda deathcore w Poznaniu!

Agencje P.W. Events i Go Ahead zapraszają na koncert formacji Thy Art Is Murder! Muzycy wystąpią 19. stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą.

Thy Art Is Murder to australijska kapela deathcore’owa, powstała w 2006 roku na przedmieściach Sydney. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i dwa albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku i wydany dwa lata później „Hate”. Album debiutował na 35. miejscu ARIA Charts (australijski odpowiednik polskiej listy OLIS), będąc jednocześnie pierwszą płytą z gatunku, której udało przebić się do pierwszej czterdziestki tego zestawienia. Sukces „Hate” w rodzimym kraju zaowocował podpisaniem kontraktu z wytwórnią Nuclear Blast, która podjęła się dystrybucji płyty poza Australią.

Do Polski zespół przyjedzie w ramach promocji tego właśnie krążka. Dotychczas Thy Art Is Murder dzielili scenę m.in. z Fear Factoryczy Parkway Drive, grając trasy w Australii, Europie i Ameryce Północnej. W Poznaniu będą po raz pierwszy.

Wraz z australijskimi gwiazdami wystąpią: Heart of a Coward (deathcore – Wielka Brytania, Century Media Records), Aegaeon(deathmetal/deathcore – USA), Aversions Crown (deathcore – Australia).
Szykuje się więc niebagatelna uczta dla fanów technicznego i ultraciężkiego beatdownu!

Bilety na ten koncert pojawią się w sprzedaży w najbliższy poniedziałek, 4. listopada i dostępne będą na stronach :
www.pwevents.pl,www.ebilet.plwww.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn oraz stacjonarnych punktach sprzedaży w Poznaniu (Rock Long Luck, CIM).

THY ART IS MURDER (Aus)
HEART OF A COWARD (UK)
AEGAEON (USA)
AVERSIONS CROWN (Aus)
+support

19.01.2014, Klub Pod Minogą, Poznań

Start: 18:30
Bilety: 49PLN (przedsprzedaż)/59PLN (w dniu koncertu)

Do nabycia: ebilet.pleventim.plticketpro.plbilety24.pl oraz sklepy sieci Media Markt, Empik i Saturn; kolekcjonerskie: pwevents.pl, Rock Long Luck, CIM

Link do FB: https://www.facebook.com/events/209844182528315
Link do Lastfm: http://www.lastfm.pl/event/3723454+Thy+Art+Is+Murder+-+Europe+2014

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.