Thrash Attack vol. 6 w Lublinie!

Szykuje się ważny gig dla fanów thrash metalu.

5 Września w Lublinie zaatakują cztery kapele, rozpoczynając tym samym jesienną ofensywe koncertową!

Zagrają dla Was:

PARRICIDE – panowie z Chełma, na scenie od 1990r. i z tej racji części z was trzeba ich przedstawić. Jedni z pionierów polskiego grindu, mają dyskografie (ponoć nie jedną!) grali już wszędzie tam gdzie byli sławiąc na całą Europe wschodni forszmak spirytusowy i to nie jest ich ostatnie słowo! Kto nie słyszał ten dobranoc! Bezapelacyjna gwiazda (dawida) Thrash Attack!

 

THERMIT – oldschool’owy heavy/thrash z Poznania – świetni muzycy, wokalista na swiatowym poziomie, thrashowy humor – zakładać rurki, białe laczki i trzęść grzywkami od pierwszego numeru!!

http://youtube.com/thermitofficial

HERESYER – „Całej wódki nie przeruchasz, wszystkich kobiet nie przepijesz. Ale próbować trzeba” – mówi pradawne słowiańskie przysłowie. Sprostanie temu zadaniu znajduje się wśród priorytetów załogi Heresyer. Motto przewodnie tego pradawnego thrash/death’owego crew z Lublina to : WÓDKA-SZATAN-BLASTY!

 

 

APE TO GOD – Co powstanie ze skrzyżowania death/groove/progressive metalu z dystopijnymi wizjami z literatury i filmu ? Nie mam pojecia, ale jak doda sie do tego Radzia to będzie to na pewno coś co porządnie wgniecie w ziemie! Lubelska formacja złożona z muzyków kilku formacji, nie bojąca się liczyć w trakcie grania! Jak kuba bogu, tak bóg Ape to God!!

 

W skrócie:

 

KIEDY: 5 WRZEŚNIA/PIĄTEK 2014
GDZIE: Red Rock City, Lublin ul. M.C. Skłodowskiej
START: 19.00
WJAZD: 8zl

Wydarzenie na Facebook’u:

 

* źródło – materiały organizatora

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.