Testament w Progresji: to już w środę !!

Przypominamy, że 26 czerwca w ramach oficjalnego After Party w Warszawskiej „Progresji” zagrają kapele Testament oraz Napalm Death. Do składu dochodzi zespół z Gdańska, Ogotay w którym grają muzycy min z Yattering czy Pandemonium !
Do zobaczenia w środę ponieważ zapowiada się zacna impreza …

Tak wygląda czasówka na ten koncert:
18.30: drzwi
19.00 – 19.30 – Ogotay
19.50 – 20.50 – Napalm Death
21.20 – … – Testament

Uwaga, na koncercie będą także koszulki MetalFest w promocyjnej cenie 40 zł.

TESTAMENT (USA) Thrash-Metal

Zespołu Testament nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu. Jest to absolutna klasyka nie tylko amerykańskiego, ale też światowego thrashu. Dość powiedzieć, że wielu fanów gatunku uznało za niesłuszne pominięcie tej grupy przy tworzeniu „Wielkie Czwórki Thrashu”. Testament przyjeżdża do Polski promować ostatni, zbierający rewelacyjne recenzje album „Dark Roots Of Earth” (przez wielu nazwany najlepszym metalowym albumem roku!!!). W tak dobrej formie Amerykanie nie byli od lat!

http://www.testamentlegions.com/

 

Napalm Death (UK) Grind-Core / Death-Metal

Bardzo ciężko wyobrazić sobie na jak wiele i jak różnych zespołów wpłynął Napalm Death. Jest to band niezwykle szanowany w świecie hc/punk, a jednocześnie będący pionierem grind-core/death-metalu. Od lat szczery do bólu. Od lat w doskonałej formie. Od lat zadziwiający świeżością i agresją. Ostatni, 15 krążek Napalm Death, pt. „Utilitarian” został oceniony bardzo wysoko w podsumowaniach najlepszych płyt 2012 roku… Ale to tak naprawdę tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zobaczyć koncert Napalm Death w towarzystwie Testament !

http://www.napalmdeath.org/

Ogotay (Gdańsk) Death-Metal

Ogotay to zespół składający się z muzyków znanych z kapel Yattering, Mess Age, Pandemonium i Fulcrum. Chłopaki mają na koncie jeden materiał, obecnie pracują nad drugą długogrającą płytą, którą zapowiada doskonały singiel „Bastards and Orphans”. Radzimy się nie spóźnić do „Progresji” !

http://www.facebook.com/ogotay666
https://soundcloud.com/ogotay/sets/ogotay-bastards-and-orphans/

Zagrają:

TESTAMENT (USA) Thrash-Metal +
Napalm Death (UK) Grind-Core / Death-Metal
Ogotay (Gdańsk) Death-Metal

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a
Data: 26.6.2013 (środa)

Do sprzedaży trafiły już bilety na to wydarzenie:

70 zł przedsprzedaż dla osób z opaską na ręku (!) z MetalFest 2013 (karnet lub bilet jednodniowy). Jeśli opaska nie będzie na ręce, przy wejściu do „Progresji” będzie trzeba dopłacić 40 zł. Bilety te dostępne będą tylko na naszej stronie oraz w klubie „Progresja”. Uwaga: liczba tych biletów jest ograniczona 500 sztuk!
100 zł normalna przedsprzedaż.

110 zł w dniu koncertu (dla każdego).

Bilety można kupować bezpośrednio pod tym linkiem: http://knockoutprod.net/site/bilety

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.