Testament: bilety w sprzedaży!!

Przypominamy, że 26 czerwca w ramach oficjalnego After Party w Warszawskiej „Progresji” zagrają kapele Testament oraz Napalm Death.

Do sprzedaży trafiły już bilety na to wydarzenie:

70 zł przedsprzedaż dla osób z opaską na ręku (!) z MetalFest 2013 (karnet lub bilet jednodniowy). Jeśli opaska nie będzie na ręce, przy wejściu do „Progresji” będzie trzeba dopłacić 40 zł. Bilety te dostępne będą tylko na naszej stronie oraz w klubie „Progresja”. Uwaga: liczba tych biletów jest ograniczona 500 sztuk!
100 zł normalna przedsprzedaż.

110 zł w dniu koncertu (dla każdego).
Bilety można kupować bezpośrednio pod tym linkiem:
http://knockoutprod.net/site/bilety

Przypominamy:

TESTAMENT (USA) Thrash-Metal

Zespołu Testament nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu. Jest to absolutna klasyka nie tylko amerykańskiego, ale też światowego thrashu. Dość powiedzieć, że wielu fanów gatunku uznało za niesłuszne pominięcie tej grupy przy tworzeniu „Wielkie Czwórki Thrashu”. Testament przyjeżdża do Polski promować ostatni, zbierający rewelacyjne recenzje album „Dark Roots Of Earth” (przez wielu nazwany najlepszym metalowym albumem roku!!!). W tak dobrej formie Amerykanie nie byli od lat!
 
http://www.testamentlegions.com/

Napalm Death (UK) Grind-Core / Death-Metal

Bardzo ciężko wyobrazić sobie na jak wiele i jak różnych zespołów wpłynął Napalm Death. Jest to band niezwykle szanowany w świecie hc/punk, a jednocześnie będący pionierem grind-core/death-metalu. Od lat szczery do bólu. Od lat w doskonałej formie. Od lat zadziwiający świeżością i agresją. Ostatni, 15 krążek Napalm Death, pt. „Utilitarian” został oceniony bardzo wysoko w podsumowaniach najlepszych płyt 2012 roku… Ale to tak naprawdę tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zobaczyć koncert Napalm Death w towarzystwie Testament !

http://www.napalmdeath.org/

Zagrają:
TESTAMENT (USA) Thrash-Metal +
Napalm Death (UK) Grind-Core / Death-Metal support

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a
Data: 26.6.2013 (środa)

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.