Szczegóły koncertu Accept w Krakowie!

Knock Out Productions przypomina – już za pięć dni w krakowskiej Fabryce wystąpi niemiecka legenda heavy metalu Accept. To będzie jedyny koncert ojców chrzestnych niemieckiego metalu w Polsce. Accept podczas krakowskiego koncertu zagra dwugodzinny set złożony z największych klasyków, jak również utworów z najnowszych, świetnie przyjętych płyt „Blind Rage” i „Stalingrad”.

unnamed (4)

Prezentujemy rozkład jazdy na to wydarzenie:
18:30 – Drzwi
19:30-20:00 – Red’s Cool
20:30-22:30 – Accept

Oficjalna zapowiedź trasy „Blind Rage 2015”:

ACCEPT (Niemcy) heavy metal:
Jeden z zespołów, które są odpowiedzialne za powstanie i rozwój klasycznego heavy metalu. Z przerwami jest na scenie blisko 40 lat. Powrócili na dobre w 2009 roku, w wielkim stylu. Od tamtej pory Accept parokrotnie gościł w Polsce, dając za każdym razem niesamowite koncerty. Ale ten, który odbędzie się w „Fabryce” pod koniec maja 2015 roku, będzie wyjątkowy.
W 2014 roku Accept dał genialny koncert na Przystanku Woodstock dla ponad 500 tys. fanów. Wtedy na scenie stali Mark Tornillo, Wolf Hoffmann, Herman Frank, Peter Baltes i Stefan Schwarzmann. Niestety, w takim składzie niemieckiej legendy nie zobaczymy już w Polsce. Frank i Schwarzmann pod koniec 2014 roku ogłosili swoje odejście z Accept i chcą skoncentrować się na trio The German Panzer, które uzupełnia Schmier z Destruction. Obyło się bez wzajemnego obrzucania błotem. Strony rozstały się w przyjaźni, życząc sobie powodzenia na nowej drodze artystycznego życia.
Mark, Wolf i Peter będą kontynuować karierę pod szyldem Accept oraz koncertową promocję znakomitego, trzeciego po reaktywacji albumu „Blind Rage” z 2014 roku. Kto stanie obok nich na scenie? W chwili, gdy publikujemy tę zapowiedź, personalia następców Hermana i Stefana nie są znane. Jedno jest pewne, na pewno do Accept trafią doskonali muzycy, których celem będzie to, co zawsze było najważniejsze dla tego zespołu – dawanie kapitalnych koncertów i nagrywanie wyśmienitych płyt. Warto przyjść i zobaczyć nowe wcielenie wielkiej legendy!
Sprawdź, jeśli lubisz: Iron Maiden, Black Label Society, Saxon, Judas Priest…

http://www.acceptworldwide.com/
https://www.facebook.com/accepttheband

REDS’COOL (Rosja) hard rock:
Grali przed Whitesnake, UFO, Black Star Riders, Glennem Hughesem, Doro, Kansas, W.A.S.P., Lordi, czy Grave Digger, a to ledwie wycinek bardzo długiej listy. Teraz na trasę po Europie zaprosił ich Accept. To, co napisano, oznacza jedno, na pochodzący z Rosji hardrockowy zespół Red’s Cool zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę. Może i po między naszymi krajami nie układa się najlepiej, ale niech nie cierpi na tym odbiór sztuki na naprawdę wysokim poziomie. Red’s Cool powstał w 2009 roku w Sankt Petersburgu, najpierw pod nazwą Oldschool. Liderem zespołu jest świetny gitarzysta Siergiej Fiedotow. Kapela ma na koncie płyty „Attraction” (2011, jeszcze jako Oldschool), „Bad Story” (2013, nagrany z legendarnym producentem Ozzy’ego Osbourne’a, Extreme, czy Mötley Crüe, Michaelem Wagenerem), a niebawem pojawi się trzeci materiał, który ma nosić tytuł „Press Hard”. Jeśli chcecie przenieść się do czasów, w których w USA dominował melodyjny hard rock z klawiszami, Red’s Cool będzie dla was idealnym wehikułem czasu. Do tego mają niesamowity warsztat. Politykę zostawcie w domu, rozkoszujcie się dobrą muzyką.
Sprawdź, jeśli lubisz: WASP, Accept, Running Wild, Metal Church…

http://www.redscool.net/
https://www.facebook.com/redscool.band

Kto zagra:
ACCEPT (Niemcy) heavy metal
+
Reds’Cool (Rosja) hard rock

Kiedy: 27 (środa) sierpnia 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Bilety dostępne także w:
Kraków:
Sklep Metal Shop, Długa 17a
Antycafe, ul. Sławkowska 12 – w barze klubu Fabryka za okazaniem biletu zakupionego w Jazz Rock Cafe/Antyradio otrzymasz piwo gratis!

Bochnia:
Klubokawiarnia, ul. Kazimierza Wielkiego 21/2, (codziennie od 16:00) kontakt: 604-090-310, kontakt@klubo-kawiarnia.pl
Katowice:
Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Oraz bilety systemowe:
TicketPro
E-Bilet
Biletin
Eventim

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.