Suicide Love Boat

Wywiad z Suicide Love Boat 9.02.2010r.

Suicide Love Boat

Chris, kiedy zacząłeśœ tworzyć muzykę?
Dołączyłem do mojego pierwszego zespołu kiedy miałem 14 lat, wtedy grałem kilka riffów na gitarze, więc myśœlę, że to było w wieku 14 lat.

Grasz teraz w innych zespołach oprócz Suicide Love Boat?
Teraz nie. Grałem na basie w Renoise, ale na jakiœ czas zdecydowaliœmy odpoczšć. My także mamy/mieliœmy zespół, z którym graliœmy covery na kilku urodzinach i weselach latem. Przypuszczam, że wcišż mamy ten zespół, ale nie gramy żadnych koncertów.

Jakiej muzyki słuchasz prywatnie?
Każdego rodzaju. Black metal, avangardę, black metal, pop, rock itd. Jeœli piosenka jest dobra, wtedy po prostu jest dobra. Nie ważne czy to muzyka klasyczna czy doom metal.

Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
Muzyki i przyjaciół/rodziny. Nie mógłbym bez nich przetrwać. Moja komórka też jest na tej liœcie.

Ok, pomówmy o Suicide Love Boat. Jak mógłbyœ opisać Waszš muzykę?
Rock´n´growl!

Kto z Was tworzy muzykę i pisze teksty?
Zazwyczaj Wildjam i Mike komponujš muzykę, a ja pisze teksty. Teraz kiedy mamy nowego gitarzystę (Themes Thunder), on też bierze udział w tworzeniu piosenek.

Skąd czerpiecie inspirację?
Przeważnie z imprez I dobrej zabawy. 🙂

Nowy gitarzysta Themes Thunder zastšpił Wildjama. Jak wam się z nim współpracuje?
Wszystko od poczatku szło dobrze. Pomnimo że Wildjam zostawił dużą parę butów do wypełnienia, Themes dobrze ja wypełnił. (przypuszczam że wtedy musiałby mieć duże stopy, eh?) Spomponowaliœmy już nową piosenkę z Themes i przynajmniej jedna była już na naszym koncercie.. Nazywa się „Pink Perfume”.

Czy mógłbyœ opisać każdego chłopaka z zespołu używajšc tylko trzech słów?

Rightyo: Umm.
Sam siebie opisałbym jako: zatroskany, zestresowany, kierownik
Mike: zamknięty, wysoki, pienišdze
Wildjam: Ad-hd, wesoły, gitara
Tommy: Grafika, karate, przyjazny
Zon: Lesbijski, pijany, chory-psychicznie. (przepraszam, jedno dodatkowe słowo)
Themes: Clefsnake, wszędzie, loimaa

Jaki był najbardziej szalony moment jakiego doœwiadczyliœcie lub zobaczyliœcie podczas Waszego koncertu?
Jest ich tak wiele.Jeden z najzabawniejszych był kiedy organizowałem występ kilka lat temu i członkowie Sister Sister Shotgun rzucili w publicznoœć wózkiem inwalidzkim. Na naszym pierwszym koncercie w klubie z Suicie Love Boat rzucano w nas stanikami, a na następnym jakieœ dziewczyny migały nas swoimi biustami. Rock!

Podczas koncertów macie mocny black metalowy makijaż, wrorujecie się na black metalowych zespołach czy jest to Wasz pomysł?
Nie nakładamy makijażu w stylu black mealowych zespołów, po prosty sądziliœmy, że to będzie zabawny pomysł i nowośœć w tego rodzaju muzyce.

Niedługo macie kilka koncertów w Czechach i w Niemczech, planujecie kolejny koncerty poza granicami Finlandii?
Tak, ciągle mamy dużo pomysłów i naprawdę chcę wrócić i zagrać we Francji. Moim osobistym marzeniem jest zagrać kiedyœ w Japonii. Przypuszczam, że niedługo zacznę nad tym pracować. Ale tak, będziemy więcej koncertować za granicš póŸniej.

Z jakim fińskim zespołem chcielibyœcie wyryszyć w trasę?
 Cholera, jest ich tak wiele. Koncertowanie z przyjaciółmi jest zawsze miłe. Jak ostatnia trasa, którą mieliœmy w 2008 roku z Renoise, T.A.P i Essentia. Nie mogę wymienić jednego zespołu teraz, za dużo zespołów na liœcie!

Jakie sš Wasze plany na przyszłoœć? Jakiœ nowy singiel, nowy klip?
Naszy pierwszy singiel „Immortal Sexuality” powiniem być dostępny w sklepach i przez internet trzeciego marca jeœli wszystko pójdzie z planem. Także klip do „Immortal Sexuality” powinien wyjœć tego samego dnia. Nagrywamy album teraz, ale to zajmie chwilę zanim będzie skończony. Podczas czekania na to, zobacz nasze występny, tam pojawią się nowe piosenki!

Możecie powiedzieć coœ o waszym nowym singlu Immortal Sexuality?
To prosta miłosna opowieœć o kobiecie która naprawdę naprawdę chce być ze swoim mężczyzną. Jak opowieœć się rozwija, zobaczycie czy ona go ma czy nie.

Jak było na planie klipu do „Immortal Sexuality”?
Dużo pracy i długi dzień. Ale było zabawnie jak cholera. Naprawdę sœpieszyliœmy się by pójœść i czekać rano. Więc czekaliœmy i czekaliœmy i wciąż czekaliœmy. PóŸniej pracowaliœmy i pracowaliœmy. Potem po 28 godzinach wróciliœmy do domu i poszliœmy spać.

Rock out with yer cock out! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *