Suicidal Angels coraz bliżej Polski.

Knock Out Productions oraz klub Progresja przypominają, że już 19-stego oraz 20-stego lutego do Polski dotrze trasa promująca wszystko co najlepsze w scenie thrash/corssover. Odpowiednio w Warszawie oraz Krakowie zobaczymy Suicidal Angels, Dr. Living Dead. Jak by tego było mało w akcji zobaczymy także Angelus Apatrida (Hiszpania) oraz na „dzień dobry” Bloodrocuted (Belgia).
Pod tym linkiem można sprawdzić szybki wywiad z gwiazdą wieczoru, Suicidal Angels:
http://knockoutprod.net/site/news/quick-live-questions-z-suicidal-angels

A tak przedstawia się dokładny rozkład jazdy na te wydarzenia:
18.30 – otwarcie drzwi
19.00 – Bloodrocuted
19.40 – Angelus Apatrida
20.35 – Dr. Living Dead
21.45 – Suicidal Angels
Do tego mamy niespodziankę dla wszystkich z Krakowa I okolic: osoby poniżej 18stego roku życia, które będą miały przy sobie dowód tożsamości będą mogły wjeść na koncert za darmo. Przekażcie tę informację bratu, sąsiadowi czy kumplowi ze szkoły i zapraszamy !

SUICIDAL ANGELS (Grecja) thrash metal:
W Grecji może i odczuwają jeszcze skutki kryzysu ekonomicznego, ale do sceny metalowej słowo „kryzys” w żadnym razie się nie odnosi. Hellada to wciąż wspaniali muzycy i wspaniałe kapele, nagrywający wspaniałe płyty oraz dający genialne koncerty. Jedną z tych świetnych formacji jest doskonale znany w Polsce kwartet Suicidal Angels.
Thrashmetalowcy z Aten goszczą u nas regularnie. Zawsze są mile widziani oraz ciepło przyjmowani. Poprzednim razem pięknie zmasakrowali narządy słuchu rodzimych thrashersów w lutym 2013 roku, gdy promowali znakomity album „Bloodbath”. Parę miesięcy później pojawili się na MetalFeście, dając kolejny kapitalny gig. Tym razem Grecy zawitają do nas w ramach trasy promującej wydany w styczniu 2014 roku piąty album „Divide And Conquer”, nagrany w słynnych studiach Fredman w Göteborgu z niemniej słynnym współwłaścicielem miejsca, Fredrikiem Nordströmem. Efekt sesji miażdży! Chris, Nick, Orpheas i Aggelos stworzyli muzykę, która jest genialnym pomostem między graniem oldschoolowym a nowoczesnym, dynamicznym thrashem. Na żywo nigdy nie zawodzą, więc nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba brać cztery litery w troki i przybywać na ich koncert.
Sprawdź jeśli lubisz: Slayer, Warbringer, Destruction, Havok …

http://www.suicidalangels.com/
https://www.facebook.com/SuicidalAngels

DR. LIVING DEAD (Szwecja) thrash metal:
Nasi sąsiedzi z drugiej strony Bałtyku, którzy wieki temu bezskutecznie nas najeżdżali, specjalizują się nie tylko w doskonałym death metalu i hard rocku. W Szwecji potrafią też grać świetny, oldschoolowy thrash metal. Dr. Living Dead jest jednym z zespołów, które to robią.
Czterech skrytych za maskami imitującymi czaszki „panów doktorów” (ksywki: Dr. Rad, Dr. Toxic, Dr. Mania, Dr. Slam) aplikuje nam tak cudne łojenie, że gdy się ich słucha, przenosimy się w czasie do wspaniałej dla thrashu drugiej połowy lat 80. W głowie nam pojawiają się takie nazwy jak Anthrax, Nuclear Assault, Slayer, Wehrmacht, Cryptic Slaughter, S.O.D. Wokal pana Doktora Manii jest jak skrzyżowanie Joeya Belladonny z Johnem Connellym z Nuclear Assault. Muza zaś brzmi po prostu kapitalnie, oldschoolowo, odpowiednio głęboko i ciepło. Zresztą, kwartet ze Sztokholmu najwyraźniej preferuje stare brzmienia, bo ostatnią jak na razie płytę studyjną, „Radioactive Intervention” z 2012 roku, wydali tylko na winylu. Za jej brzmienie odpowiadał doskonale znany kiedyś z Dismember, a obecnie ze świetnego oldschoolowo-heavymetalowego The Dagger, Fred Estby. Jeśli na żywo są tak dobrzy jak na płytach, a są wręcz doskonali, to strach się bać, co się będzie działo na scenie.
Sprawdź jeśli lubisz: Suicidal Tendencies, Gama Bomb, SOD …
http://deathfuckingthrash.se/
https://www.facebook.com/drlivingdeadofficial

Zagrają:
SUICIDAL ANGELS (Grecja) thrash metal
+
Dr. Living Dead (Szwecja) thrash metal/crossover
Angelus Apatrida (Hiszpania) thrash metal
Bloodrocuted (Belgia) thrash metal

Kiedy: 19 (czwartek) lutego 2015
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu kocnertu
Organizator: Klub Progresja

Kiedy: 20 (piątek) lutego 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu kocnertu
Organizator: Knock Out Prod

KUP BILET NIE WYCHODZĄC Z DOMU!!!
Bilety kolekcjonerskie na krakowski koncert dostępne wysyłkowo w sklepie internetowym:
http://knockoutprod.net/sklep/

Bilety kolekcjonerskie na krakowski koncert dostępne również w:
Sklep Metal Shop, Długa 17a
Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34
Stoisko firmy TAKT w GALERII KRAKOWSKIEJ, Pawia 5
Antycafe, ul. Sławskowska 12- w barze klubu “Fabryka” za okazaniem biletu zakupionego w Jazz Rock Cafe/Antyradio otrzymasz piwo gratis!
Katowice:
Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Bilety systemowe na krakowski koncert dostępne w:
TicketPro, E-Bilet, Biletin, Eventim
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.