Suffocation w tym tygodniu w Polsce.

Knock Out Productions przypomina, że w ten czwartek do Polski przyjedzie żywa legenda metalowej muzyki – zespół Suffocation!! Równie kultowi co ekstremalnie grający Amerykanie przyjadą w znakomitym towarzystwie: Cephalic Carnage, Havok oraz Fallujah.

Tak przedstawia się rozpiska czasowa:
18:30 – drzwi
19:00 – 19:30 – Fallujah
19:45 – 20:15 – Havok
20:30 – 21:10 – Cephalic Carnage
21:30 – … – Suffocation

SUFFOCATION (USA) Brutalny techiniczny Death-Metal

Amerykanie przyjadą do Europy na trasę promującą najnowszy, jeden z najlepszych w swojej historii albumów – „Pinnacle Of Bedlam”. Twórczość Suffocation, dla ludzi nieznających się na muzyce metalowej, jest jedynie ekstremalnym hałasem. Sprawa jest jednak bardziej złożona: w skład tego zespołu wchodzą bowiem niesamowici muzycy! Potrafią zarówno tworzyć totalnie brutalne dźwięki, jak i niezwykle przemyślane i zagrane z wizją i groovem instrumentalne partie.  W trakcie najbliższego tourne ponownie zabraknie w składzie wokalisty Franka Mullera. Zespół znalazł jednak jego godne zastępstwo, w postaci Johna Gallaghera z Dying Festus!!!

http://www.myspace.com/suffocation

Cephalic Carnage (USA) Grind-Core / Techniczny Death-Metal

Hydrogrind – tak nazywają swój styl sami muzycy CC. Zespół ten powstał 20 lat temu i dorobił się miana jednego z najbardziej szalonych na scenie ekstremalnego grania. Techniczny, brutalny death-metal miesza się tutaj z tempami charakterystycznymi dla grind-core, a w całej tej szalonej mieszance przejawia się też duch psychodeli i czegoś niepowtarzalnie „chorego”.

http://cephalic-carnage.com/

Havok (USA) Thrash-Metal

Ponieważ nie samym death-metalem człowiek żyje, jako drugi zespół zaprezentują się thrashowcy z Havok. Jest to zespół wierny korzeniom gatunku, nawiązujący do tego co najlepsze w tym stylu metalowego grania. Grają szybko, agresywnie i świeżo przez co wielu uważa ich za jeden z najbardziej obiecujących zespołów thrashowych w USA. A trasy u boku Testament, Skeletonwitch, Primar Fear mówią same za siebie.

http://havokband.com/
http://www.youtube.com/user/HAVOKthrash

Fallujah (USA) Progresywny Death-Metal

Fallujah to młody, aczkolwiek bardzo obiecujący zespół prezentujący progresywny, techniczny death-metal. Chłopaki są po wydaniu nowej najnowszej epki, zatytułowanej „Nomandic”, która jeszcze bardziej sugeruje by mieć na nich oko. Jest to zespół który idealnie pasuje do gwiazd tej trasy więc radzimy nie spóźnić się na koncert !

http://www.facebook.com/fallujahofficial/

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Data: 30 maja 2013 (czwartek)
Drzwi: 18.00
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)

Uwaga !! Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety.

Informacja o biletach także pod tym linkiem:
http://knockoutprod.net/site/bilet/suffocation-cephalic-carnage-havok-support

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.