Suffocation kończą „Pinnacle Of Bedlam”!

Weterani death metalu – Suffocation obecnie kończą swój nowy album zatytułowany „Pinnacle Of Bedlam”. Krążek zostanie wydany w 2013 r. wraz z bonusowym DVD przez Nuclear Blast.

Na „Pinnacle Of Bedlam” fani znajdą 10 utworów oraz brzmienie perkusisty Dave Culross’a, który grał z zespołem już na ich „Despise The Sun EP”, który został wyprodukowany przez zespół i nagrany w Full Force Studios w Nowym Jorku przez długoletniego współpracownika Joe Cincotta. Mix i mastering albumu przypadł tym razem producentowi / inżynierowi Zeuss’owi (Hatebreed, Arsis, Suicide Silence).

„Znaczenie tytułu albumu „Pinnacle Of Bedlam” jest punktem zwrotnym lub najbardziej wzniosłą chwilą kiedy zbliżamy się do chaotycznej kulminacji egzystencji,” – dodaje gitarzysta Terrance Hobbs. „Kosmiczna huśtawka i los ludzkości wisi na włosku. Ludzie powinni spodziewać nie mniej brutalności z naszej strony, co udowodnimy występując wraz z tym niesamowitym line up’em! Uważamy, że to CD będzie najlepszym albumem Suffocation jaki kiedykolwiek został wydany i jesteśmy przekonani, że fani pokochają go.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.