SOULFLY – machina Maxa Cavalery na trzech koncertach w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, że w połowie czerwca na trzech koncertach w naszym kraju wystąpi Max Cavalera z Soulfly. Koncerty odbędą się w Poznaniu (14.06.), Wrocławiu (15.06.) i Gdańsku (16.06.). Trasa będzie promować najnowszy album ‘Savages’, który ukazał się we wrześniu ubiegłego roku, nakładem Nuclear Blast. ‘Savages’ to z jednej strony etniczny groove znany z pierwszych płyt zespołu, a z drugiej mocne thrashowe czy deathmetalowe akcenty przywołujące na myśl krążki ‘Dark Ages’ czy ‘Omen’.

SOULFLY pod wodzą Cavalery – jednego z najważniejszych frontmanów w historii muzyki metalowej – od ponad piętnastu lat kroczy swoją ścieżką, umiejętnie wyznaczając trendy i jednocząc fanów death czy thrash, ale i nu-metalu czy hardcore’a. Jest to też zespół dużo bliższy korzeniom lidera poprzez liczne nawiązania do duchowości, jak również dźwięków pochodzących z Ameryki Południowej. Taka mieszanka stylów i głęboko zakorzeniony temperament świetnie przekłada się na jakość i żywiołowość koncertów, o czym polscy fani niejednokrotnie mieli okazję się przekonać.

SOULFLY 14.06. – Klub Eskulap, Poznań
bilety: 65zł (do 20.05. oraz przez pwevents.pl), 75zł (przedsprzedaż), 85 zł (w dniu koncertu) do nabycia: Ticketpro.pl, Eventim.pl, eBilet; kolekcjonerskie: pwevents.pl, CIM, Rock Long Luck LINK FB 

15.06. – Klub Alibi, Wrocław
bilety: 65zł (do 20.05. oraz przez pwevents.pl), 75zł (przedsprzedaż), 85 zł (w dniu koncertu) do nabycia: Ticketpro.pl, Eventim.pl, eBilet; kolekcjonerskie: pwevents.pl, Rocky Shop, De’Molika, Klub Alibi LINK FB 

16.06. – Klub B90, Gdańsk
bilety: 70zł (przedsprzedaż), 80zł (w dniu koncertu) do nabycia: tickets.soundrive.pl, Cafe Absinthe (Gdańsk, św. Ducha), Stacja DeLuxe (Gdańsk Wrzeszcz), Śródmieście (Gdynia, ul. Mściwoja 9)

info: www.b90.pl
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.