Seven Festival 2014 odwołany!

Informację na temat odwołania wydarzenia opublikował organizator na stronie festiwalu.

Oświadczenie organizatora:

„Jako organizatorzy Seven Festival Węgorzewo 2014 zmuszeni zostaliśmy w dniu dzisiejszym podjąć decyzję, która dla fanów muzyki rockowej, dla fanów Węgorzewa może być decyzją niezrozumiałą. Niestety, tegoroczna edycja Seven Festival się nie odbędzie. Biuro Organizacyjne nie chciało robić Festiwalu na pół gwizdka. W tym roku nie udało się dopiąć budżetu festiwalu, mimo, że jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze. Niestety, decyzje administracyjne z ostatnich kilku dniu spowodowały, że nie widzimy możliwości przeprowadzenia festiwalu w zaplanowanym zakresie. Niemniej jednak w przyszłym roku dołożymy wszelkich starań, aby Seven Festiwal Węgorzewo 2015, który planujemy w dniach 10-12 lipca wrócił i to ze zdwojoną siłą.(…)”

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy już nabyli bilety:

W związku z odwołaniem Seven Festival informujemy, że:
1. Wszystkie osoby, które wygrały karnety lub bilety na tegoroczną edycję festiwalu proszone są o ich zatrzymanie – karnety i bilety nie tracą na ważności i będą honorowane w trakcie przyszłorocznej edycji w dniach 10-12 lipca 2015 r.
2. Wszystkie osoby, które zakupiły karnety i bilety na tegoroczną edycję mogą je zachować i bez dodatkowych kosztów wymienić na miejscu festiwalu w przyszłym roku na karnety na edycję 2015. Jako bonus za poniesione straty właściciele karnetów otrzymają pamiątkową koszulkę festiwalową z edycji 2015, a posiadacze biletów jednodniowych otrzymają pamiątkową płytę CD z nagraniami zespołów występujących na Seven Festival w latach 2010 – 2014 (zespoły konkursowe).
3. W przypadku rezygnacji z wariantu przedstawionego w punkcie 2 prosimy o zwrot biletów i karnetów w ich w miejscu zakupu wraz z paragonem lub dokumentem poświadczającym dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
4. Ceny biletów i karnetów na edycje 2015 pozostają bez zmian.

*źródło – strona oficjalna festiwalu

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.