SEVEN FESTIVAL 2014 – kolejny potwierdzony artysta!

DESDEMONA kolejnym potwierdzonym artystą SEVEN FESTIVAL 2014

Kilka tygodni temu do mediów trafiła informacja o udziale DESDEMONY w tegorocznym CASTLE PARTY FESTIVAL. W miniony piątek natomiast, organizatorzy SEVEN FESTIVAL ogłosili dołączenie tej grupy do składu imprezy.

DESDEMONA jest kolejnym wykonawcą po ARCH ENEMY, BEHEMOTH, EPICA, LADY PUNK, KNŻ, DECAPITATED, COLAGE, BLINDEAD, KOZAKJ SYSTEM oraz OSADA VIDE, który potwierdził swój udział w festiwalu.

Początki zespołu sięgają 1996 roku. Od tego czasu DESDEMONA wydała 4 albumu oraz koncertowe DVD,
dokumentujące wspólne mini tour DESDEMONY z TIAMAT.

Od nowoczesnego electro, przez dubstep, industrial czy metal, DESDEMONA zgrabnie i swobodnie łączy te na pozór różne stylistyki nadając swojej muzyce tanecznego charakteru, punkowej energii i ciężkiego gitarowego uderzenia.
Wszystkie wydawnictwa DESDEMONY zostały doskonale przyjęte, zarówno przez polskie jak i światowe media. Ostatni album DESDEMONY zatytułowany “Endorphins” znalazł się w zestawieniach albumów roku 2012 m.in w USA, we Włoszech czy na Słowenii.

Na Seven Festival grupa zaprezentuje materiał z ostatniego albumu “Endorphins” oraz zupełnie nowe utwory, które znajdą się na szykowanym przez zespół piątym albumie.

SEVEN FESTIVAL 2014 , odbędzie się 10 – 13 lipca w Węgorzewie.

www.sevenfestival.com
www.desdemona.com.pl
www.facebook.com/desdemona.officialbook
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.