Sceptic już w niedziele w bydgoskiej Estradzie!

Już jutro w Bydgoszczy zagra polska legenda technicznego metalu – zespół Sceptic.

Koncert odbędzie się dokładnie 14 kwietnia.

Niewątpliwie drugą, ważną gwiazdą wieczoru będzie zespół Warflame.

SCEPTIC
Zespół powstał w 1994 roku w Krakowie początkowo pod nazwą Tormentor z inicjatywy gitarzystów Jacka Hiro i Dariusza Stycznia oraz perkusisty Macieja Zięby. Nikomu na pewno nie trzeba przedstawiać wokalistki- Weroniki Zbieg, która udziela się również w zespole ToteM. Po przerwie w koncertowaniu- kapela ponownie rusza w podbój Polski!

Zespół obecnie funkcjonuje w składzie: Weronika Zbieg – vocal, Jacek Hiro – guitars, Kuba Kogut – drums, Paweł Kolasa – bass
W tym samym składzie Sceptic przygotowuje się do nagrania kolejnego materiału.

WARFLAME
Zespół powstał pod koniec sierpnia 2011 roku, z inicjatywy pewnego gitarzysty i Jakuba „Sonego” Sonakowskiego , po czym perkusistą zespołu został Jakub „Crusher” Kruszyński. Band zajął II miejsce na przeglądzie muzycznym „Open Music Brodnica 2012” otrzymując pierwszą nagrodę i pierwsze tak poważne wyróżnienie w historii zespołu.
2012 rok to rok wielu koncertów zespołu WARFLAME razem z m.in takimi kapelami jak Themphest, Messa, VerVraX, Positive For Progress, Spirits Way, Overload, Łeb Prosiaka, Materia, Notrhern Plague i wiele innych…
W połowie października zespół nagrał w składzie 3- osobowym debiutancki album z 100% nowym materiałem nie chcąc bawić się nigdy w roszczenia ze strony poprzedniego gitarzysty o prawa autorskie. Płytę zespół nazwał „INCEPTION OF DYING MIND”.

https://www.facebook.com/pages/WARFLAME/

DISCONNECTED

Zespół powstał na początku 2012 roku, początkowo pod nazwą „Sergion”.
Jednak muzycy nie mogli dojść do porozumienia. Część porzuciła działalność, zaś część założyła projekt o nazwie „Disconnected”. Liczne przetasowania kadrowe dają się poznać poprzez różnicę stylu muzyki wykonywanej przez zespół. W marcu 2013r. Zespół przystąpił do prac nad nagraniem EPki zatytułowanej „Disconnected”.

W chwili obecnej zespół tworzą:
Rafał Zmarzły (Guitar)
Karol Mreła (Drums)
Wiktor Moszkowicz (Bas)
Dawid Ormiński (Wokal)

https://www.facebook.com/disconnectedNaklo

Estrada StageBar
Dworcowa 51
85-009 Bydgoszcz

Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł i w dniu koncertu 25 zł.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.