Scandinavian Metal Attack w Szczecinie!

To będzie prawdziwy atak ze strony skandynawskiej sceny muzycznej!
16 marca 2013 roku zjadą się do Szczecina takie zespoły jak: Diabolical, Souldrainer, Warheim oraz Desire Artem.

Diabolical
http://www.facebook.com/diabolicalofficial?ref=ts&fref=ts

Diabolical to Szwedzcy mistrzowie death metalu, wypuszczą na początku 2013 roku swój piąty album studyjny ” Neogenesis ” i będą go promować w trasie po Europie.
Będąc bezwzględną siłą na Szwedzkiej scenie od 16 lat i wydając albumy od ponad dekady, DIABOLICAL nigdy nie przestali się rozwijać, stale doskonaląc i odnawiając swój wyrazisty i przepełniony wściekłością metal, który w zamian zapewnił im znakomite recenzje oraz niemałe uznanie w Szwecji i w Europie. Z nowym albumem „Neogenesis ” światu zostanie pokazany całkowicie nowy sposób przedstawiania muzyki, a DIABOLICAL zatrzęsie ziemią i muzycznie, i tematycznie. „Neogenesis ” bez wątpienia będzie jedną z najciekawszych odsłon metalowych 2013 roku i zostanie zaprezentowana w całości podczas SCANDINAVIAN METAL ATTACK.

Souldrainer
http://souldrainer.com/

Nigdy nie udający, ale zawsze budowany na fundamentach takich zespołów jak Hypocrisy, Pain, Amon Amarth, Rammstein i Samael, Souldrainer jest reprezentantem nowego pokolenia melodic death metalu. Z mocnymi riffami na gitarach rytmicznych, klimatycznymi anielskimi chórkami, zespołami smyczkowymi i rozdzierającymi partiami wokalnymi, Souldrainer tworzy wybitną, harmonijną agresję która uderzy cię mocniej od ciężarówki.

Warheim
http://www.myspace.com/warheimband

Szwedzki, death/black metalowy skład Warheim ma korzenie w tradycyjnym Norweskim Black metalu. Ich szatańskie hymny tworzą unikalną mieszankę melodii i dysonansu, wspartą potężną, perkusją. Ponadto techniczne partie gitary prowadzącej i solówki oparte są i na tradycyjnym death metalu i klasycznych harmoniach, sprawiając, że Warheim wychodzi przed szereg wśród innych zespołów z gatunku.

Desire Artem
https://www.facebook.com/DesireArtemOfficial

Bilety w sprzedaży od 10.12.2012 w cenie: 35/45 zł
Do nabycia w Ticketpro i Eventim.
Bilety kolekcjonerskie do nabycia w:
D.K. „Słowianin”, Szczecin,ul. Korzeniowskiego 2.
B.O.I. „Traper Tour”, Szczecin, ul. Kopernika, Pasaż A-Z, I piętro
Rockowy Klub Muzyczny „Morion”, Szczecin, ul.Staromłyńska 4-5
” PAMIĄTKI U AGATY „, Szczecin, ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH WEJŚCIE A OD STRONY DZIEDZIŃCA, OTWARTE CODZIENNIE OD 10 DO 18

Wydarzenie na Facebook: http://www.facebook.com/events/433436610026398/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.