Rusza trasa „Choroba Ogień Kwiecień 2013”!

Zespół Massemord niebawem wyrusza w minitrasę po kraju.

Massemord sieje chorobę i pożogę w kwietniu – bowiem w połowie kwietnia, pod szyldem Choroba Ogień Kwiecień 2013 startuje trasa koncertowa, której przewodzi katowicki Massemord.

Bardziej bezwzględne i ohydne wcielenie kolektywu Let The World Burn powraca na klubowe deski wraz z premierą nowego albumu „A Life-giving Power of Devastation”. Czwarte dzieło w dyskografii Ślązaków to zarazem jeden z najbardziej wyczekiwanych w tym roku materiałów spod znaku awangardowego, choć wciąż skrajnie siarczystego Black Metalu. Występy Massemord od dawna mają opinię bezwzględnych spektakli przemocy, fanatyzmu oraz szaleństwa, i nic nie wskazuje na to, by tym razem miało być inaczej.

W sianiu spustoszenia ekipę Namtara i Nihila wspomoże inny reprezentant rodzimej czerni – krakowski Medico Peste, który swym znakomitym ubiegłorocznym debiutem „א: Tremendum et Fascinatio” wstrząsnął krajowymi elitami gatunku i wdarł się w ich szeregi.

Kto jednak spodziewa się konwencjonalnego metalowego show, ten jest w dużym błędzie. Dwoje kolejnych uczestników trasy dostarczy wrażeń wyraźnie odmiennych, choć co najmniej równie intensywnych i niepokojących. Jednoosobowy projekt Dead Factory przywoła do życia duchy zapomnianych post-przemysłowych molochów, zabierając słuchaczy w podróż po bezkresnych światach zimna, rdzy oraz betonu.

Natomiast występ enigmatycznej wokalistki Hekte Zaren będzie rytualnym katharsis, w trakcie którego staniemy twarzą w twarz z tym, co przeraża nas najbardziej.

Niecodzienne zróżnicowanie obsady sprawia, że Choroba Ogień Kwiecień 2013 zdecydowanie przełamuje tradycyjną formułę metalowego tournee, będąc najbardziej osobliwym przedsięwzięciem artystycznym sceny ekstremalnej nadchodzących miesięcy.

Oto szczegółowa rozpiska trasy:
12.04. – Wrocław, Klub Madness
13.04. – Poznań, Klub U Bazyla
14.04. – Toruń, Klub Bunkier
19.04. – Katowice, Mega Club*
20.04. – Warszawa, Klub Metal Cave
21.04. – Lublin, Klub Graffiti

Start: 19:30
Bilety: 25zł (przedsprzedaż) /30zł (w dniu koncertu).
* – plus goście, start: 18:00, bilet w cenie 30zł (przedsprzedaż)/40zł (w dniu koncertu), dostępne również w sieci Ticketpro

Massemord – www.let-the-world-burn.org
Medico Peste – www.medicopeste.com
Dead Factory – fb.com/deadfactory
Hekte Zaren – fb.com/hektezarenBCW

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.