Rob Zombie: koncert w Polsce odwołany!

Przekazujemy Wam informacje, którą podała agencja LiveNation.

„Z przykrością informujemy, że koncert Roba Zombie planowany na 6 lipca 2014 w warszawskim Klubie Stodoła z przyczyn od nas niezależnych został odwołany.
Powodem odwołania ostatnich sześciu koncertów na europejskiej trasie Roba Zombie w tym koncertu w Warszawie są nieuniknione zmiany w datach produkcji nowego projektu filmowego Roba Zombie.

Tym samym wszystkim fanom przekazujemy oficjalne oświadczenie artysty:
“We are really sorry to have to cancel the final leg of our European tour. We were looking forward to playing those dates and tried to work a change in the production schedule of my new film project, but we couldn’t work it out. We will try and get back as soon as possible. We are looking forward to the rest of the tour and bringing the Zombie experience to Europe.”
Rob Zombie

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncert Roba Zombie zapraszamy do promocji specjalnej. W ciągu 2 tygodni od daty odwołania koncertu tj do dnia 25.03.2014 możecie Państwo wymienić swoj 1 bilet na koncert Roba Zombie na DWA BILETY na koncert Avenged Sevenfold 4 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z promocji proszone są o kontakt mailowy z biurem Live Nation pod adresem e-mail : info@livenation.pl

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.