Reaktywacja Nine Inch Nails!

Trent Reznor wydał oświadczenie, że zespół Nine Inch Nails, z nowym pomysłami, jest gotów, by znów stanąć na scenie!

Zespół Nine Inch Nails w 2009 roku zawiesił swą działalność. W 2013 roku, z nowym składem, są gotowi, by wznowić działalność.

Oświadczenie Trent’a Reznor’a:

 „Pracowałem z Adrianem Belewem nad pewnymi muzycznymi sprawami, które doprowadziły do dyskusji o występach, które doprowadziły do pojawiania się pewnych pomysłów, które (wiele etapów później) doprowadziły do dyskusji, czym mógłby być zespół Nine Inch Nails – ostatecznie wyszło na to, że trzeba zrobić show. Wykonałem telefony do przyjaciół, nowe pomysły były dyskutowane i występ zespołu został zaklepany – co doprowadziło w konsekwencji do ustalania całego tournée.
Zespół został stworzony niemalże od zera i obecnie w jego skład wchodzą: Eric Avery, Adrian Belew, Alessandro Cortini, Jush Eustis, Ilan Rubin i ja. Pierwszy występ zaplanowaliśmy na lato, później trasę po amerykańskich arenach, żeby w końcu wystąpić na całym świecie. I tak do 2014 roku. Więcej szczegółów i dat wkrótce.”

Fani mogą już liczyć na trasę kapeli oraz dawkę jak zwykle, nietuzinkowej muzyki, a po zmianie składu, także i odświeżonych, nowych brzmień.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.