Przypominamy o szczecińskim koncercie skandynawskich gwiazd death metalu pt. „Scandinavian Metal Attack”!

Już w marcu do Polski zawitają na jeden koncert skandynawskie wizytówki death metalu!

Line up koncertu:

Unleashed
http://www.unleashed.se/yggdrasil/index.php
Grupa działa od 1989 roku. Jako jedna z pierwszych, w swoich tekstach opowiada o skandynawskiej historii i mitach oraz legendach dotyczących vikingów. Na swoim koncie ma 11 studyjnych albumów, ostatni „Odelheim”, ukazał się w ubiegłym roku, nakładem Nuclear Blast Records.

Diabolical
http://www.facebook.com/diabolicalofficial?ref=ts&fref=ts
Diabolical to Szwedzcy mistrzowie death metalu, wypuszczą na początku 2013 roku swój piąty album studyjny ” Neogenesis ” i będą go promować w trasie po Europie. Będąc bezwzględną siłą na Szwedzkiej scenie od 16 lat i wydając albumy od ponad dekady, DIABOLICAL nigdy nie przestali się rozwijać, stale doskonaląc i odnawiając swój wyrazisty i przepełniony wściekłością metal, który w zamian zapewnił im znakomite recenzje oraz niemałe uznanie w Szwecji i w Europie. Z nowym albumem ” Neogenesis ” światu zostanie pokazany całkowicie nowy sposób przedstawiania muzyki, a DIABOLICAL zatrzęsie ziemią i muzycznie, i tematycznie. ” Neogenesis ” bez wątpienia będzie jedną z najciekawszych odsłon metalowych 2013 roku i zostanie zaprezentowana w całości podczas SCANDINAVIAN METAL ATTACK.

Souldrainer
http://souldrainer.com/
Nigdy nie udający, ale zawsze budowany na fundamentach takich zespołów jak Hypocrisy, Pain, Amon Amarth, Rammstein i Samael, Souldrainer jest reprezentantem nowego pokolenia melodic death metalu. Z mocnymi riffami na gitarach rytmicznych, klimatycznymi anielskimi chórkami, zespołami smyczkowymi i rozdzierającymi partiami wokalnymi, Souldrainer tworzy wybitną, harmonijną agresję która uderzy cię mocniej od ciężarówki.

Warheim
http://www.myspace.com/warheimband
Szwedzki, death/black metalowy skład Warheim ma korzenie w tradycyjnym Norweskim Black metalu. Ich szatańskie hymny tworzą unikalną mieszankę melodii i dysonansu, wspartą potężną, perkusją. Ponadto techniczne partie gitary prowadzącej i solówki oparte są i na tradycyjnym death metalu i klasycznych harmoniach, sprawiając, że Warheim wychodzi przed szereg wśród innych zespołów z gatunku.

Bilety w sprzedaży od 10.12.2012 w cenie: 79/89 zł
Do nabycia w Ticketpro i Eventim.

Bilety kolekcjonerskie do nabycia w:
B.O.I. „Traper Tour”, Szczecin, ul. Kopernika, Pasaż A-Z, I piętro
Rockowy Klub Muzyczny „Morion”, Szczecin, ul.Staromłyńska 4-5

Bilety kolekcjonerskie również na Allegro.

Koncert na last.fmhttp://www.lastfm.pl/event/3434480+Scandinavian+Metal+Attack:+Unleashed
Koncert na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/433436610026398/

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.