Peter Hook wystąpi w Jarocinie!!!

Peter Hook basista kultowej i legendarnej grupy Joy Division wystąpi na tegorocznym festiwalu w Jarocinie. Zespół stał się znany i popularny wśród publiczności punkowej i tzw gotów, na przełomie lat 70 i 80 ale prawdziwy kult i rozgłos uzyskał po samobójczej śmierci wokalisty Iana Curtisa 18 maja 1980r. Nastepnie muzycy postanowili zmienić nazwę zespołu na New Order i zaczęli grać znacznie lżejszą muzykę w stylu pop.

Peter Hook

Największy przebój zespołu Joy Division, którego na pewnie nie zabraknie na jarocińskiej scenie „Love Will Tear Us Apart” :

Jarocin Festiwal 2015 będzie odbywać się od 17 do 19 lipca. Sprzedaż karnetów na to wydarzenie ruszy 1 kwietnia, o godzinie 10:00. Do końca kwietnia będzie je można nabywać za 140 zł. Później ich cena wzrośnie do 170 zł. Sprzedaż będzie prowadzona za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.