Perkusista System of a Down nie współpracuje już z Scars On Broadway!

John Dolmayan, perkusista System of a Down współpracował z różnymi artystami podczas przerwy w 2006 roku. Kiedy Serj Tankian zajął się solową karierą, Dolmayan był perkusistą w Scars On Broadway. Jednak w ostatnim wywiadzie Dolmayan ujawnił, że nie jest już członkiem Scars On Broadway, pomimo tego zespół pracuje obecnie nad nowym albumem.

Debiutancki album Scars On Broadway spotkał się w większości z pozytywnymi opiniami, gdzie dziwaczny styl Darona był bardzo wyeksponowany niż przez większość jego pracy z System of a Down. Mimo twórczego sukcesu Scars On Broadway, Dolmayan zdecydował się wycofać z grupy.

Podczas wywiadu z PureGrainAudio.com, Dolmayan mówił: „Nie jestem już zaangażowany w Scars On Broadway„, zaczyna Dolmayan. „Ale Daron działa i jest w trakcie tworzenia, nagrywania i wydania albumu. Więc na pewno usłyszycie o Scars On Broadway w ciągu najbliższych czterech do pięciu miesięcy. . . I zapowiada się dobra płyta, swoją drogą.

System Of A Downa sporadycznie koncertowali w 2011 roku, po ich reaktywacji w 2010, ale zapowiadają sporo nowych dat koncertowych w najbliższym czasie.
Bądźcie czujni i odwiedzajcie ich oficjalną stronę by dowiedzieć się gdzie grają!

http://www.systemofadown.com/

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.