Perkusista Children of Bodom ma problemy z plecami!

Mało optymistyczne wieści z obozu Children of Bodom.

Perkusista fińskiej formacji Children of Bodom, Jaska Raatikainen, niedawno ogłosił, że zdiagnozowano u niego problem z plecami, a konkretnie wypadły mu trzy dyski w dolnej części pleców. Perkusista najwyraźniej mocno odczuł skutki europejskiej trasy z 2013 roku.

Pocieszającym faktem, jest informacja, że stan zdrowia poprawia się, jednak Jaska nie odzysał jeszcze sprawności w 100%ach.

Jaka Raatikainen pisał na Facebook’u:
„Cześć! Jak wszyscy już wiedzą, ruszyliśmy znów w trasę. Wiem, że byłem bardzo leniwy na tej stronie, ale to wynik wyczerpania wskutek podróżowania, które rozpoczęło się minionego lata. Było to prawie 5 miesięcy z rzędu i zdecydowanie porzebowałem tych 2 miesięcy, by poświęcić czas sobie oraz swojej rodzinie” – następnie pisze – „Również miałem bardzo niepokojące bóle pleców podczas europejskiej trasy, do tego stopnia, że spędziłem jeden dzień w szpitalu w Hiszpanii. Okazało się że wypadły mi trzy dyski w dolnej części pleców, ale jakoś udało mi się ukończyć trasę. Jestem uparty. Tak naprawdę wciąż potrzebuję czasu na całkowitą regenerację. Moje plecy są wporządku na dzień dzisiejszy, ale muszę nad nimi pracować. Jestem przekonany, że żaden utwór nie wypadnie z naszej setlisty, jak mało to miejsce podczas niektórych koncertów europejskiej trasy. Po prostu chciałem was poinformować, że takie coś może się zdarzyć oraz jaki ku temu byłby powód.”

Niedawno zespół opublikował nowe lyric video do jednego z utworów pochodzących z „Halo of Blood”.

„Scream For Silence” lyric video:

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.