Paul Di’Anno – „The Beast Arises” DVD już jest!

Do sprzedaży trafiło właśnie nowe koncertowe wydawnictwo Paula Di’Anno zatytułowane „The Beast Arises”. Fanom muzyki metalowej nie trzeba długo tłumaczyć kim jest Paul Di’Anno. Ten legendarny wokalista zaśpiewał na dwóch pierwszych płytach heavymetalowej grupy Iron Maiden, a po opuszczeniu szeregów zespołu, Di’Anno rozwijał swoje solowe projekty, wśród których wymienić warto choćby Killers czy Battlezone. W kwietniu br. Paul Di’Anno pojawił się w Polsce na solowej trasie koncertowej, w trakcie której nagrał swoje oficjalne wydawnictwo DVD!

Koncert, podczas którego zarejestrowano materiał na DVD zatytułowane „The Beast Arises”, miał miejsce 9 kwietnia w krakowskim klubie Lizard King, gdzie Di’Anno zagrał w towarzystwie Turbo i Scream Maker. A co udało się wówczas zarejestrować? Rewelacyjny koncert w pełnym klubie, z publicznością, która długo nie pozwalała zejść Di’Anno ze sceny. W programie koncertu nie zabrakło najlepszych numerów Iron Maiden (z czasów gdy Di’Anno był ich wokalistą), Killers i czy solowych Paula Di’Anno.

Fragment tego wydawnictwa, utwór „Charlotte the Harlot” dostępny jest w serwisie YouTube w TYM miejscu.

Oprócz koncertu, na DVD znajdziemy także szereg materiałów dodatkowych m.in. wywiad z artystą. Dostępne będą także inne formaty: CD DG oraz 2LP (w sprzedaży od grudnia).

Lista utworów:
1. Sanctuary
2. Purgatory
3. Wrathchild
4. Prowler
5. Marshall Lockjaw
6. Murders in the Rue Morgue
7. The Beast Arises
8. Children of Madness
9. Genghis Kahn
10. Remember Tomorrow
11. Charlotte the Harlot
12. Killers
13. Phantom of the Opera
14. Running Free
15. Transylvania
16. Iron Maiden
17. Blitzkrieg Bop

 

Bonus video:
Interview with Paul Di’Anno
Extras:
Photo gallery
Discography
Desktop images

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.