PANDEMONIUM: Misanthropy Autumn Tour 2012 w dwunastu polskich miastach!!!

„Ciemne chmury zasłoniły świat, a zimny deszcz zmywa zarazę,
Zła karma i zła aura zawisła nad Waszymi głowami”

Przekonacie się o tym już 5 października, podczas koncertu w piotrkowskim klubie „Spirala”, którym łódzkie Pandemoniumrozpoczyna jesienną ofensywę koncertową po kraju, powiązaną z promującą najnowszego albumu  Misanthropy”. Warto dodać, że pod kątem jesiennej trasy grupa przygotowała wyjątkowo atrakcyjny i przekrojowy zestaw utworów ze swojego bogatego repertuaru. Ponadto zespół zaprezentuje się w odświeżonym składzie, z nowym perkusistą Marcinem Szewczykiem z grupy Anodyne.

Podczas większości koncertów u boku weteranów rodzimego black/death metalu wystąpią grupy EmbrionalHellspawn,Empatic i Neyra. W wielu miastach dodatkowo wystąpią lokalne supporty oraz bardzo uznane zespoły, które raczej bardzo rzadko można obejrzeć na żywo, jak chociażby Arkona czy Eternal Deformity.

Trasa obejmuje 12 koncertów, wystąpi łącznie 17 zespołów, a jej finał nastąpi 15 grudnia w warszawskiej „Progresji”, gdziePandemonium wystąpi w roli gościa specjalnego podczas koncertu urodzinowego grupy Gortal, celebrującej XV-lecie działalności.

Szczegółowe informacje o poszczególnych koncertach i cenach biletów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia:http://www.facebook.com/events/277771649004602

Bieżących informacji i aktualizacji szukajcie również na profilach zespołowych:

PANDEMONIUM – http://www.facebook.com/pandemoniumpl
EMBRIONAL – http://www.facebook.com/embrional
HELLSPAWN – http://www.facebook.com/Hellspawn.Metal
EMPATIC – http://www.facebook.com/empatic.info
NEYRA – http://www.facebook.com/neyraband

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.