Osada Vida – zapowiedź płyty „The After-Effect”

Nowy album zespołu Osada Vida zatytułowany „The After-Effect” ukaże się 3 listopada.

 

Krótki filmik zapowiadający nowy album dostępny jest w serwie YouTube:

 

 

Nowa płyta zespołu przyniesie sporo niespodzianek. Jedną z nich jest gościnny udział kwartetu smyczkowego, o którym zespół tak pisze na swoim fanpage’u:

„Jeżeli ktoś martwi się, że wyjdzie płyta poetycko-romantyczna, to niech go ten fakt nie zmyli – partie smyczkowe, które pojawią się w kilku fragmentach dodają ciężaru i niesamowitej energii! Brzmi to na razie fantastycznie!”

Osada Vida prezentuje muzykę sięgającą do tradycji ambitnego rocka w typie Yes, Porcupine Tree, Pain Of Salvation czy Riverside. Grupa doskonałych warsztatowo muzyków proponuje muzykę świeżą i niepowtarzalną, wzbogaconą niebanalną warstwą tekstową a ich koncerty to wspaniała zabawa, nie tylko dla słuchaczy, ale również na scenie. W swoim dorobku zespół ma cztery ciepło przyjęte oficjalne płyty: „Three Seats Behind A Triangle” (2006/2007), „The Body Parts Party” (2008), „Uninvited Dreams” (2009) oraz „Particles” (2013), która wytyczyła nowy kierunek w życiu zespołu – utwory urzekają oryginalnością, ale i niebanalną prostotą. Ponadto zespół wydał także DVD zatytułowane „Where The Devils Live”, zawierające zapis koncertu w Teatrze Śląskim w Katowicach w listopadzie 2011 roku. Nowy studyjny album „The After-Effect” ukaże się 3 listopada!

Osada Vida – aktualny skład:
Marek Majewski – wokal
Łukasz Lisiak – gitara basowa
Janek Mitoraj – gitary
Rafał „r6” Paluszek – klawisze
Marek Romanowski – perkusja

Osada Vida – strony oficjalne:

źródło: metalmind.pl

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.