Opole Metal Festival – szczegóły!

Macie dość nudnych muzycznych spędów na których, grają ograne po stokroć zespoły, których już nikt nie ma ochoty słuchać?
Zapraszamy do nas! Po kilkumiesięcznych selekcjach wybraliśmy śmietankę podziemnych zespołów, które wkrótce mogą zawojować każdą scenę! Poznajcie ich, to mogą być przyszłe legendy!

Nie chcecie oglądać nakręcanych medialnie sztucznych gwiazdorów, wylansowanych głównie dzięki programom telewizyjnym i promocji na portalach społecznościowych?
Zapraszamy do nas! Headlinerem dnia pierwszego jest czołowy zespół polskiej sceny folk Percival Schuttenbach! Drugiemu dniu patronuje zaś Turbo, czyli mówiąc najogólniej jak to możliwe, zespół-legenda, mający większy staż na scenie, niż większość z nas na tym świecie!

Nie znosicie festów, których skład dobrano wyłącznie pod gust organizatorów i wszystkie kapele rzężą na jedno kopyto?
Zapraszamy do nas! U nas od hard rocka, czy folk metal przez doom i deathcore! Do wyboru, do koloru (czarnego oczywiście)!

Skręca wam flaki na myśl o rozwodnionej wersji któregoś ze „szlagierowych” polskich piwek w plastikowym kubku, które serwuje się nawet na największych festiwalach muzycznych w tym kraju?
Jeszcze raz! Zapraszamy do nas! Nasz ukochany napitek zapewnia lokalny browar, tylko tutaj, wielbiciele najgłośniejszej z muz, raczyć się będą piwem Raciborskim, dostarczanym wprost z warzelniczych kadzi do waszych spragnionych gardzieli! Poza tym zapewniamy wszystko to czego każdy porządny fest się nie obejdzie! Jedzonko, miejsce do spania w cudnych wręcz okolicznościach przyrody tzn. pole namiotowe w cenie biletu. Jedyne czego nam potrzeba to waszej obecności, trzeba narobić bajzlu pod sceną, wyżłopać piwsko, które dowiozą, wszamać wszystko co podsuną i wymacać to co kogo zainteresuje, o całą resztę się nie martwcie. Już my się tym zajmiemy!

Ile za te cuda?
No cóż, za dwa dni imprezy 45 zł, a jeśli macie życzenia zabalować u nas jedynie na jeden dzień 29 zł. Bilety dostępne w sieci Ticketpro.

Gdzie i kiedy?
5-6 września 2014 roku w Grodzie Rycerskim w Byczynie!

Chyba nie muszę dodawać, że nie może was tam zabraknąć?

Dla jeszcze nie zdecydowanych, szczegółowy program imprezy:

Dzień 1 (piątek):
Time of Contempt
VEAL
Rusted Machine
ROOG
Hurrockaine
Morhana
The Sixpounder
Percival Schuttenbach

Dzień 2 (sobota):
Hedonism
Maszyna
Paint My Horror
Sekator
Drown My Day
Lacrima
Eier
TURBO

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.