Hateseed – odejście Kamila, nowy skład, koncert i nowy LP.

W zespole Hateseed doszło niedawno do głębokich zmian. Grupę opuścił gitarzysta Kamil Janulewicz. Oto, co mówi o swojej decyzji:
„Podjąłem trudną ale konieczną decyzję o opuszczeniu Hateseed. Dziękuję Łukaszowi, Bartowi oraz Jackowi za trzy lata współpracy. Przez cały ten okres zespół stanowił dla mnie niezwykle ważną część życia. Życzę chłopakom samych sukcesów. Dziękuję również wszystkim fanom kapeli dla których miałem przyjemność grać. Wierzę że w najbliższej przyszłości spotkamy się na scenie. Let the metal flow!”

Zespól pisze: „My również dziękujemy Kamilowi za wszystkie wspólne próby i koncerty oraz życzymy mu sukcesów w jego dalszej muzycznej drodze.

Jednocześnie z radością ogłaszamy, że nowym gitarzystą Hateseed został Michał Marcinkowski (ex-Shadowsight), z którym nie raz dzieliliśmy już scenę przy okazji wspólnych występów z jego poprzednią kapelą. Jesteśmy pewni, że wniesie wiele do zespołu, znamy przecież nie tylko jego poświęcenie muzyce i świetną technikę gry, ale też umiejętności wokalne i kompozycyjne. Michał – witamy na pokładzie Ognistego Rydwanu Hateseed!
Minęło ledwie kilka dni odkąd uzupełniliśmy skład, a już szykuje się chrzest bojowy – 29 września w gdańskim RockOut Pub zagramy u boku The Meizterz – obecność obowiązkowa!”

Jednocześnie zespół wciąż pracuje nad nowym materiałem, by na wiosnę 2013 przystąpić do nagrań drugiej płyty – następcy „Hate Comes Crawling”. Kto wie – może już w Rockoucie poznacie kolejny numer, który znajdzie się na tym krążku?

Stay Heavy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.