Nowe wieści od zespołu Vader!

Napływają kolejne informacje dotyczące nadchodzącego krążka formacji.

Z informacji podanej na Facebook’u wynika, że zespół kończy sesję nagraniową do nowego albumu „Tibi et Igni”. Premiera planowana jest na koniec maja.

„(…)Najprawdopodobniej jeszcze w marcu do rąk Waszych trafi singel (7”) z dwoma kawałkami z nadchodzącej płyty. Materiał ten pod nazwą „Where Angels Weep” zawierać będzie utwory w innych wersjach niż te, jakie znajdziecie na „Tibi et Igni”. W kwietniu natomiast pokażemy krótki filmowy raport ze studia oraz kilka wywiadów z współtwórcami nowej płyty. Postaramy się także zdradzić już kilka szczegółów o oprawie graficznej.(…)” – czytamy na Facebook’u Massive Music.

Przewidziana jest również trasa po Polsce oraz Europie promująca nowe dzieło, a także występy na festiwalach.

„(…)Część nowego Vader’a będzie można usłyszeć na letnich festiwalach, jakich całkiem sporo planujemy na wakacje, natomiast pełny materiał zaczynamy promować tradycyjnie Blitz’em 2014 w Polsce (we wrześniu) i dalej w Europie (październik/listopad) czy USA (grudzień).(…)” – czytamy dalej.

Szczegóły na temat koncertów klubowych mają zostać podane już niebawem.

„Premiera płyty to zaledwie początek serii niespodzianek jakie przygotowujemy dla Was na najbliższy rok. Wcześniej jednak – jeszcze w marcu/kwietniu – chcemy przypomnieć naszym polskim Maniax Vader’a z lat ’85 – ’95 (łącznie z sześcioma utworami śpiewanymi jeszcze w języku polskim) na serii klubowych występów (szczegóły już wkrótce). „

Szykujcie się na konkretną dawkę metalu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.