Nowa płyta VEDONIST już w sprzedaży! Posłuchaj całego albumu!

Nowy album warszawskiego VEDONIST już w sprzedaży! Płyta zatytułowana “A Clockwork Chaos” ukazała się nakładem Witching Hour Productions. Materiał został nagrany pod koniec ubiegłego roku w 3 studiach (Sophiria Studio, Huge Studio i Top Secret Studio) oraz zmiksowany i zmasterowany w Hertz Studio przez braci Wiesławskich. Okładką płyty zajął się wokalista zespołu Pachu, laureat Fryderyka za jedną z okładek Acid Drinkers, a za zdjęcia zespołu odpowiada Kobaru, autor sesji fotograficznych m.in. Behemoth.

Album można zamawiać na stronie wytwórni: http://www.witchinghour.pl/webshop/vedonist-clockwork-chaos-digi-pack-p-3655.html

Cała płyta dostępna jest od dziś do odsłuchu na stronie Musick Magazine: http://www.musickmagazine.pl/material,vedonist—a-clockwork-chaos,864.html

Tak nowe dzieło Vedonist komentuje Gerhalt (bas): “Po pięciu latach od wydania „The World Of Reversed Decalogue”, kilku trasach koncertowych i roszadach w składzie wracamy z nowym albumem! Założyliśmy sobie, że nasza trzecia płyta będzie dużym krokiem w stronę muzyki nowoczesnej, bez powielania oldschool’owych schematów, jednakże wciąż w klimacie grania wymagającego, technicznego i nieszablonowego, co zawsze było naszą wizytówką. Nie mam wątpliwości, że udało nam się to osiągnąć i że „A Clockwork Chaos” zaskoczy pozytywnie niejednego maniaka ekstremalnych dźwięków. Przygotujcie się na śmiertelną dawkę zmechanizowanego chaosu!”

Zespół rozpocznie promocję nowego albumu na kilku letnich festiwalach m.in. na Metal Head’s Mission czy Metalfest Poland, a na jesień 2013 planowana jest duża trasa promocyjna po Polsce.

Na płytę “A Clockwork Chaos” trafiło 9 premierowych utworów:

1. Visual Echo of Distress
2. Vulture of War

3. Little Boy Black

4. At the Feet of Christ

5. Tunnel Rat

6. Sentenced to Atavism

7. Nhac Do

8. Internal Bleeding

9. Delusional Parasitosis

Zespół przygotował rónież teledysk (‚lyric video’) do utworu „Internal Bleeding”, który można zobaczyć w serwisie You Tube:

Więcej informacji o zespole:
www.facebook.com/vedonist

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.