NOKO zagra przed Papa Roach!

Znamy już zespół, który otworzy koncert formacji Papa Roach w Warszawie!
Mamy przyjemność ogłosić, że supportem Amerykanów 24 listopada w klubie Progresja będzie polski zespół NOKO! Jest to z pewnością fantastyczna wiadomość dla fanów finalistów programu „Must Be The Music”. Jest to także duże wyróżnienie dla muzyków NOKO – pojawić się na jednej scenie z zespołem takiego formatu.

Niedawno na rynku pojawił się debiutancki album zespołu zatytułowany „NOKO”. Świetnie przyjęty przez publikę utwór „Bad Thoughts” bardzo długo utrzymywał się na szczytach list przebojów w rockowych rozgłośniach. Od 2008 roku  – odkąd powstał zespół – muzycy nieprzerwanie koncertują i to nie tylko na scenach naszego kraju, ale również poza jego granicami, mają ze sobą także koncerty między innymi u boku grupy Coma, występ w pierwszej edycji polstatowskiego programu „Must Be The Music/ Tylko Muzyka” oraz koncert w Jarocinie – gdzie zdobyli Nagrodę Publiczności – Złotego Kameleona.

Jak widać, a raczej słychać – NOKO nie daje o sobie zapomnieć, a zapytani o wrażenia przed koncertem, odpowiadają: „Nie możemy się wprost doczekać tego koncertu! Po Limp Bizkit przyszedł czas na Papa Roach. Jest to dla nas duże wyróżnienie i obiecujemy, że damy z siebie wszystko!” Nie ma wątpliwości, że NOKO doskonale poradzi sobie z tym wyzwaniem i najlepiej rozgrzeją publikę przed koncertem 24 listopada w warszawskiej Progresji!

Metal Mind Productions
Zaprasza

Papa Roach + NOKO

24.11.2012
Warszawa, Progresja

Otwarcie bramek – 19:00 Start – 20:00
Bilety w cenie: 100 zł przedsprzedaż / 120 zł w dniu koncertu

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:tel. 032/205 25 00 (wew. 101),
email: koncerty@metalmind.com.plwww.metalopolis.pl,www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187)
shop@metalopolis.com.plwww.metalopolis.pl

Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.plwww.ticketportal.plwww.kupbilet.pl,www.eventim.pl

Od czasu kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako zespół w szkolnym konkursie talentów, brawurowo wykonując utwór Jimmiego Hendrixa „Fire” minęło prawie 20 lat! W tamtym czasie panowie nie zdawali sobie pewnie sprawy z tego jak potoczy się ich kariera – 6 albumów studyjnych i siódmy w drodze! Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale bardzo szybko Papa Roach zyskał własną publikę, wierną im do dziś. Przez lata muzyka tego zespołu ewoluowała. Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu metalu, rap metalu, potem kolejne prezentowały hard rocka, heavy metal czy post – grunge. Wraz z płytą „Metamorphosis” w 2009 roku zespół przeszedł kolejną transformację – było znowu mocniej i jeszcze szybciej. Wokalista Jacoby Shaddix o muzyce Papa Roach: „Jesteśmy zespołem, który krąży pomiędzy metalem, hardcorem, punk rockiem i popem. Staramy się to wszystko zgrabnie połączyć”. Dla muzyków balansowanie pomiędzy stylami jest naturalną rzeczą. Są oczywiście i takie elementy, które się nie zmieniają, ale delikatne metamorfozy czynią Papa Roach jeszcze bardziej interesującym i zaskakującym. Ostatnie koncerty Papa Roach w Polsce cieszyły się dużym powodzeniem, a i Polska stała się dla muzyków miejscem wyjątkowym… Wokalista Jacoby Shaddix wymienił Warszawę jako jedno z pięciu ulubionych miast, w których kochają koncertować! Polska publiczność odwdzięcza się za każdym razem fantastycznym przyjęciem muzyków (pamiętny koncert na Przystanku Woodstock 2010) – tak też się zapewne stanie 24 listopada w klubie Progresja.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.