NAUMACHIA nagrywa nową płytę! Zobacz raport ze studia!

Black/death metalowa NAUMACHIA, polski zespół rezydujący w Norwegii nagrywa nową płytę. Na początku roku w białostockim studio Hertz zarejestrowane zostały ślady perkusji, basu i gitar rytmicznych na czwarty, niezatytułowany jeszcze album zespołu. W sieci można już obejrzeć pierwszy raport ze studia z premierowym fragmentem w podkładzie:

Zespół wraca do studia Hertz w kwietniu by dokończyć nagrania i zająć się postprodukcją. Teksty na nową płytę napisze Marcin Urbaś (ex-Sceptic), który zaśpiewa również w jednym utworze.

Jak zapowiadają muzycy – “końcowy efekt będzie na pewno bardzo mocny i klarowny. Zmieniliśmy całkowicie brzmienie gitar i basu. Sekcja rytmiczna już na tym etapie brzmi świetnie. Planujemy kilka niespodzianek – muzyka jest bardzo świeża i ma dużo melodii, rzadko zdarzają się blasty – wszystko wskazuje na to,że sporo zwolniliśmy. Całą płytę właściwie tworzyliśmy na żywo. Dla wielu może to być zaskakujący materiał. Dla nas to jest właśnie to czego oczekiwaliśmy od samych siebie. Świetnie nam leżą kompozycje i nie mamy wątpliwości, że będzie to najbardziej dojrzały album w historii Naumachia. Długo pracowaliśmy nad tym żeby zabrzmieć właśnie tak jak teraz.”
Ostatni studyjny materiał Naumachia to “Black Sun Rising” wydany w 2009 roku nakładem Witching Hour.

Wszystkie bieżące informacje o zespole są dostępne pod adresem – www.naumachia.pl oraz www.facebook.com/naumachiametal

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.