„Muses of Metal”- wspólna trasa Victorians, Nonamen i As Night Falls

Muses of metal Tour

Iron Realm Productions i Imagine Create Productions zapraszają na wyjątkową trasę „Muses of Metal”, w której wystąpią:

VICTORIANS: zespół z Bielska-Białej, powstał w 2010 roku. Kładzie duży nacisk na wizualny i ideologiczny aspekt swojej twórczości. Jest zafascynowany kulturą XIX wieku (Victorian Era, Belle Epoque), która jest zarówno sercem fantastyki i czasem wielkich odkryć, wynalazków i wiary w nieskończoną moc ludzkiego umysłu. Tworzy i wykonuje muzykę z okolic symfonicznego metalu, z niepowtarzalnym wokalem Eydis. W 2012 roku zespół zarejestrował i wydał swój debiutancki album “REVIVAL”. Na 2015 rok zespół zaplanował swoje kolejne wydawnictwo.

Nonamen: Zespół powstały w 2010 roku w Krakowie. Muzyka grupy jest pełna emocji wyrażanych przez ciężkie metalowe riffy, ekspresyjny żeński wokal i pełne melancholii skrzypce. Nonamen ma na koncie EPkę „Permission” wydaną w 2012 roku oraz długogrającą płytę „Obsession” wydaną w 2014 roku. Kolejne LP jest zaplanowane na rok 2016.

As Night Falls – zespół symphonic – metalowy ze śląska, powstał w 2010 roku. Tworzy muzykę zainspirowaną wielkimi tego gatunku, ale z własną, niepowtarzalną sygnaturą. Znakami rozpoznawalnymi stylu ANF jest metalowa sekcja oraz gitary, zmieszane z symfonicznymi partiami klawiszy i sopranowym głosem Ani Achtelik. W 2014 roku ukazało się najnowsze wydawnictwo zespołu, EPka „From Grace to Oblivion”. Zespół planuje wydanie LP w roku 2016.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.