MOLOCH ujawnia drugi numer z nadchodzącej kompilacji „The Vatican Cellars”.

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że znany głównie z black metalowego projektu ZORORMR Moloch wyda na 2CD wyda cały swój dorobek dungeon synth / dark ambient. Teraz nadeszła pora na zaprezentowanie drugiego utworu pt. “Yog-Sothoth”:

Nadchodząca, kompilacja "The Vatican Cellars" to 36 utworów trwających łacznie bagatela 130 minut. Zawierać będzie nie tylko pełne wydawnictwa, które ukazały się lata temu na CD-R jak "Withering Hopes", "Onoskelis" czy EP-ka "Yog-Sothoth" ale również kilkanaście niepublikowanych nigdy wcześniej utworów napisanych i nagranych w latach 2004-2011.  Album ukaże się jako dwupłytowy jewel case i limitowany digibook. Za okładkę odpowiada znany z Mindrape Art Mark Cooper, który współpracował ostatnio m.in. z Rings of Saturn

Najpewniej pod koniec 2017 lub na początku 2018 będzie można zobaczyć i usłyszeć ten materiał na żywo. W tej chwili MOLOCH przygotowuje specjalny set na żywo, który będzie zawierał wybrane kompozycje jakie znajdą się na tym specjalnym wydawnictwie. 

Kompilacja "The Vatican Cellars" ujrzy światło dzienne w Halloween, 31 października dzięki Via Nocturna. Jeśli chcecie być na bieżąco z newsami prosto z watykańskich piwnic polecamy śledzić profil FB Molocha pod adresem: 

facebook.com/templeofmoloch 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.