Materia zagra w Lublinie!

Przypominamy o koncercie Materii w klubie Graffiti.

MATERIA (Szczecinek)

Muzyczni pasjonaci praktycznie od urodzenia. Swoją skromnością i prawdziwą miłością wkładaną do gry porwali serca milionów osób w Polsce. Finaliści szóstej edycji Must Be The Music doskonale wiedzą, jak zachęcić publiczność do dzikich tańców! Połamane, djentowe rytmy i riffy, których nie powstydziliby się panowie z Meshuggah, świetne czyste i krzyczane wokale i przede wszystkim niesamowita energia na scenie – to jest muzyka, obok której nie można przejść obojętnie!

Występowali między innymi na jednej scenie/festiwalu wraz z: Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated, Frontside!

Grali na m.in. na: Sonisphire (2010), Przystanek Woodstock (2011), Jarocin Festival (2010). Metal Fest (2013)!

Zagrali ponad 150 koncertów w całej Polsce, a w ostatnim roku również trasę po Europie odwiedzając 10 krajów i zahaczając o 22 miasta!

HIGHLOW (Lublin)
Highlow to czterech facetów, którzy byli totalnie zagubieni w otaczającej ich muzycznej rzeczywistości. Nie mając możliwości skonstruowania machiny do podróży w czasie, postanowili wziąć sprawy we własne ręce. Czerpią inspiracje z najlepszych źródeł – Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, niemieckiej sceny Power Metalowej rodem z lat 80 dodając do tego pierwiastek Thrashu wprost ze swej kolebki – San Francisco.


BILETY: 15/20 PLN

UWAGA!!

Po koncercie zapraszamy na ROCKOTEKĘ!
HELL’O ROCK!

Bilety: 5 zł
Dla tych, którzy wzięli udział w koncercie MATERII- GRATIS!!

 


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.