Marcowy Metal Hammer już jest!

W kalendarzu jeszcze luty, ale do sprzedaży trafiło już marcowe wydanie magazynu Metal Hammer. Gwiazdą numeru jest Black Sabbath. Jak we wstępniaku wyjaśnia redaktor naczelny:

„Koniec… tak właśnie, dobitnie, Black Sabbath nazwał swoją zainaugurowaną ostatnio w USA trasę koncertową. Czy to naprawdę ostatnia trasa koncertowa legendy? Cóż… jak to powiedział kiedyś Ian Gillan: w rock'n'rollu nigdy nie mów nigdy… Choć wiele wskazuje na to, że tym razem Iommi i spółka traktują sprawę poważnie a na swoich koncertach, niejako w pożegnalnym geście dla fanów, sprzedają też nową Epkę, zatytułowaną – nomen omen – ‘The End’. Płyta jest na tyle ciekawa, że postanowiliśmy przyjrzeć się jej uważnie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta; znalazły się na niej (prócz wybornych nagrań koncertowych) także cztery nowe, studyjne utwory Black Sabbath. Kto wie, może to naprawdę ostatnie premierowe dźwięki jakie kiedykolwiek usłyszymy z obozu tej ekipy? Oby nie…”

Metal Hammer_3_2016

Co poza tym? W wydaniu także ciekawe teksty i wywiady dotyczące m.inIhsahn, Therion, Anthrax, Lost Society, Fuzz, Speculum, Obscura, Port Noir, Jimmy Bain czy Symphony X.

Zapraszamy do lektury!

METAL HAMMER 3/2016

Zgrzyt    3 
Hard Fax    4 
Black Sabbath    8 
Ihsahn    12 
Therion    14 
Anthrax 16 
Lost Society 18 
Fuzz 20
Speculum 22 
Obscura 24 
Port Noir 26 
Jimmy Bain 28 
Textures 30 
Superhalo 32 
Na Zachód Od Metalu 42 
Heaven & Hell 44 
Mało Znane Mało Grane 46 
Frequency Drift 48 
Adrian Belew 50 
Unborn Suffer 52 
So Slow 54 
Album Miesiąca 55 
Recenzje 56 
Symphony X 64 
Bombus 66 
Live Rhapsody 68 
Out Of The Darkness 69 
Die Young 70

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.